Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: a6500

  1. #21

    Domyślnie

    nie ukrywam że pitolenie do kamery przewijam, malo mnie interesuje co facet ma do powiedzenia. Jak chciałby coś pokazać to dałby informacje i przykłady. Jeżeli to ma być na zasadzie żart/kolejne wideo byleby podtrzymywać ogladalność - to mi to wisi, ale widać ludzie wyciagają daleko idące wnioski z takich produkcji.

  2. #22

    Domyślnie

    Życie byłoby nudne bez żartu a gdyby dowcip był zbyt dosłowny to wiele by stracił. Jeśli ktoś nie załapał to raczej nie wina prowadzącego, bo na kilometr pachnie to jakimś pastiszem (łącznie z puentą). Moim zdaniem to udany, dowcipny klip i raczej nie ma on nic wspólnego z nabijaniem subskrypcji na siłę, bo panowie i bez tego są znani (także z tego, że robotę wykonują dość rzetelnie).

  3. #23

  4. #24

    Domyślnie

    W telegraficznym skrócie, dla tych którzy przewijali paplaninę : Prowadzący od zawsze marzył o tym, by zostać fotografem sportowym (głównie motywowany tym, że w Kanadzie nie uprawia się sportu). Przy nadarzającej się okazji łapie za A6500 i stwierdza, że to dziecinnie łatwe. Strzela seriami, przybiera różne pozy i podpina wielkie obiektywy. Jest w swoim żywiole. W domu stwierdza jednak, że żadne zdjęcie nie jest ostre więc oznajmia, że poświęci się innej pasji, fotografii wojennej (głównie motywowany tym, że w Kanadzie nie ma i nie było wojen). Gdyby jednak dla kogoś i to było zbyt mylące to na początku klipu zaznacza, że został on nagrany dla zgrywu. Panowie.

  5. #25

    Domyślnie

    Cóż... jak zwykle dałem du.., na swoje usprawiedliwienie mogę tylko powiedzieć ze zostałem wrobiony linkiem i swoim lenistwem

  6. #26

    Domyślnie

    Odgrzeję nieco temat ...
    Ma ktoś już doświadczenia z tym body ?
    Wybieram się na majówkę optycznych właśnie w celu przetestowania tego.
    Interesuje mnie jak A6500 sprawuje się ze szkłami FE ( które mam).
    Cena body odstrasza, ale pomacać chyba będzie można.

  7. #27

    Domyślnie

    I jeszcze jedno ...
    Czy różnica w w parametrach w stosunku do A6000 usprawiedliwia różnicę w cenie ?

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •