Close

Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 122
  1. #91

    Domyślnie

    wiem, że jesteś kawał chłopa, ale spokojnie - mi chodziło o zdjęcia z takimi czasami z gimbala

  2. #92

  3. #93

    Domyślnie

    Trochę zdjęć, ale jakich!!! I nikt się jeszcze nie odezwał? Dla mnie te "makro ptaki" są niesamowite, fotograf i obiektyw zrobili kawał dobrej roboty.

  4. #94

    Domyślnie

    Ja czekam na foty z dłuższych dystansów i "w dynamiku"
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  5. #95

    Domyślnie

    ja też czekam na foty w trudniejszych warunkach powyższe sample jakościowo super, ale wykonane w dobrym świetle, w dobrych czasach i w dobrym miejscu (zakładam zoo? czyli można kilka razy podejść do tematu i zrobić w końcu udany strzał)

    Darek, trzeba zarwać nockę i zrobić coś przed wschodem ;D

  6. #96

    Domyślnie

    Rozumiem Panowie czego oczekujecie, ale zastanawiam się czy w takich specyficznych sytuacjach o których piszecie decyduje obiektyw czy operator (fotograf) czy może body? Oczywiście wiem, że wszystko razem, ale żeby coś ocenić to może się zmieniać jeden parametr a nie trzy równocześnie, więc żeby się dowiedzieć jak działa ten obiektyw w opisanych przez Was konkretnych warunkach musicie go wziąć w swoje ręce i zapiąć do Waszego body i sprawdzić jak wtedy będzie działał, ponieważ jeżeli kolega Breś zrobi w tych warunkach dobre albo kiepskie zdjęcie, to nie będzie znaczyć że obiektyw do tych zadań jest dobry albo zły.
    Ja akurat mam w tym przypadku inne pytanie: w podobnych testach zdjęcia można było zobaczyć w skali 100% tym razem nie można a dla oceny to może być bardzo ważne.

  7. #97

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grafo Zobacz posta
    ja też czekam na foty w trudniejszych warunkach powyższe sample jakościowo super, ale wykonane w dobrym świetle, w dobrych czasach i w dobrym miejscu (zakładam zoo? czyli można kilka razy podejść do tematu i zrobić w końcu udany strzał)
    Niee, to koleś który ma prywatną "kolekcję" ptaków i jeździ z nimi i zabawia gawiedzie, malo mi szczęka nie opadła jak zobaczyłem te ptaszony trzymając 500 w ręku... od razu na glebę i serie
    nie jest to czatownia ale wiecie jak na czaatowni jest, raz jest 10x nie jest

    Cytat Zamieszczone przez grafo Zobacz posta
    Darek, trzeba zarwać nockę i zrobić coś przed wschodem ;D
    trzeba trzeba

    powiem wam że można się bujnąć w 500 F4, póki co nie mam zastrzeżeń, daje naprawdę dużo przyjemności focenia

    Zamiast 1:1 przygotowałem wam rawy więc każdy sobie sam sprawdzi u siebie, myślę że to dobry pomysł, wszystkie na F4, + jedno na 5.6 (z podpiętym TC 1.4, 700 mm), na tę chwilę więej nie mam do zaoferowania
    https://we.tl/t-3iQDZvL14p

    Ostatnio edytowane przez Dariusz Breś ; 07-05-2019 o 01:46

  8. #98

  9. #99

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomgol Zobacz posta
    A ktoś wie jak to ma sie cenowo do Nikona?
    28k bez 10 za Sigmę na cyfrowych. Myk, że ma status "na zamówienie".
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  10. #100

    Domyślnie

    Darek, dzięki za pliki i cierpliwe odpowiadanie na nasze pytania do załączonych plików nie mam uwag, ostrość wyborna, zwłaszcza super z TC (nawiasem ciekawe jak działa z tc na większym dystansie).

Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Sigma APO 150-500mm f/5-6.3 DG OS HSM - jeszcze jedna nowa Sigma
    By prz3mo in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 18-03-2019, 09:30
  2. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-03-2012, 21:45
  3. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-04-2011, 14:27
  4. Sigma 150-500 APO DG OS HSM + konwerter 1.4x EX DG
    By Wymiatacz in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 09-09-2009, 11:21
  5. Sigma 150-500mm F/5-6.3 APO DG OS HSM
    By piwkoo in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-11-2008, 22:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •