Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Domyślnie Mandat za parkowanie austria

    Koledzy dostałem mandat za parkowanie w linz w Austrii. Nie opłaciłem parkomatu bo nie zwróciłem uwagi ze trzeba. Dostałem 30 euro mandatu. Musze to płacić czy olać?

  2. #2

    Domyślnie

    Myślę, że administracja forum powinna założyć osobny dział pod nazwą 'czy należy płacić mandaty', z podforami dla różnych krajów - dla łatwiejszego znalezienia światłych rad jak oszczędzić domowy budżet i czemu po cebulacku nie płacić.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja myślę, że nie trzeba. W końcu oni też mają swoje na sumieniu. Niby nie chcieli, niby nie wiedzieli, ale w końcu to pzez ich arcyksięcia Ferdynanda i jego małżonkę ( z Kronopiste w obecnych Czechach ) wybuchła I Wojna Światowa. W tej kolejnej też ich ziomek z Braunau am Inn MOCNO maczał palce.

  4. #4
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Straszne głupoty, się ostatnio szerzą na forum dlatego zamykam. Jak ktoś w najbliższym czasie założy wątek na ten temat dostanie banana na 7 dni. Obiecuję.

  5. #5
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    nie uważacie, że pisanie takich postów i wątków jest po prostu nie na miejscu? jak można prosić o radę czy oszukać, wykpić prawo, czy zamataczyć?
    równie dobrze można założyć wątek czy muszę płacić za zużytą wodę, prąd i spłacać raty kredytu ?

    otwieram dlatego, że raport dostałem, a jestem ciekawy czy naprawdę uważacie, że takie wątki powinny być na forum. Według mnie powinny być z automatu w kosmos wysyłane, ale chętnie poznam wasze zdanie...
    Ostatnio edytowane przez Rycerz ; 19-09-2016 o 10:51

  6. #6

    Domyślnie

    Mialem coś napisać mundrego
    Napisze tylko - ciekawych rzeczy o ludziach można się dowiedzieć z takich wątków.

  7. #7

    Domyślnie

    Raport był mój, bo nie spodobała mi się "z góry" obietnica banowania za rzecz mimo wszystko zgodną z regulaminem. Zwłaszcza, że nie każdy przeczyta to ostrzeżenie.
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  8. #8

  9. #9
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiKa Zobacz posta
    Raport był mój, bo nie spodobała mi się "z góry" obietnica banowania za rzecz mimo wszystko zgodną z regulaminem. Zwłaszcza, że nie każdy przeczyta to ostrzeżenie.
    to był żart

  10. #10

    Domyślnie

    Założyciel wątku, całkiem niedawno pytał się jak uniknąć mandatu, bo jechał 80 km/h na 50 km/h. Coś tam było o jakiejś stronie się mi kojarzy. Tak więc wkrótce można się spodziewać następnego np. "Dostałem mandat za przejazd na czerwonym".

    A moim zdaniem pytanie jest na poziomie mniej więcej takim: "Dostałem rachunek w restauracji po zjedzeniu obiadu. Muszę to płacić czy olać ?"

    Tak na szybko jeszcze znalazłem dwa tematy użytkownika. "Punkty karne" i "Mandat z fotoradaru".
    Ale z kolei założył też wątek "Ktoś publikuje moje zdjęcia" - gdzie oburzony jest kradzieżą swoich zdjęć.

    Diagnoza - hipokryzja 100%.
    Ostatnio edytowane przez Reanoe ; 19-09-2016 o 12:46
    D610 | T70-200 2,8 VC USD | T24-70 2,8 VC USD | N85 1,8G
    Flickr

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Parkowanie.
    By PiciuD300 in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-11-2013, 21:11
  2. [ Foto-żart ] parkowanie nie boli
    By sztefanek in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-01-2013, 15:43
  3. Mandat za udział w rajdzie
    By mpwt in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 21-10-2010, 17:23
  4. [ Foto-żart ] Długie parkowanie
    By Tazek in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-02-2010, 11:46
  5. Parkowanie Julki
    By Karioka in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-11-2008, 09:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •