Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 55
  1. #11

    Domyślnie

    Kolega Cichy będzie miał może nową wersję tego Voigtlandera w sprzedaży?

  2. #12

    Domyślnie

    Witam! Cisza w temacie... Czy ktoś może miał już to szkiełko w rękach? Może ktoś sie wypowie jakie wrażenia i efekty? Nawet z poprzednich wersji bo to chyba ta sama optyka. Cena mocna ale coś kusi... Chyba nawet dla samego tego designu jak w Nikkorze z lat 60-tych.

  3. #13

    Domyślnie

    Jeszcze się nie pojawiły te nowe, pewnie lada chwila będą, jutro postaram się dowiedzieć. Optycznie to ma być chyba bez zmian, tylko design zmieniony (i pewnie cena..).
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  4. #14

    Domyślnie

    Z pewnością cena wyższa. Stary jest w Stanach za $489 a nowy $599. Ktoś u mnie lokalnie 2-letnią używkę SLII sprzedaje za 530 euro i to jedyna sztuka jaką widziałem w ogóle. Podejrzewam, że u nas 2400-2600 zł za nową wersję.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bryk77 Zobacz posta
    Z pewnością cena wyższa. Stary jest w Stanach za $489 a nowy $599. Ktoś u mnie lokalnie 2-letnią używkę SLII sprzedaje za 530 euro i to jedyna sztuka jaką widziałem w ogóle. Podejrzewam, że u nas 2400-2600 zł za nową wersję.
    SLII różni się w obrazku od starczej wersji?
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hostman22 Zobacz posta
    SLII różni się w obrazku od starczej wersji?
    wg. Angry Photographer podobno się różni optycznie od starszej, tyle że nie pokazał niczego na dowód. Sampli żeby porównać chyba też na sieci jeszcze nie ma.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    mam 'poprzednią' wersję i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej miałem N50 f1.4 i chociaż to również bardzo dobre szkło to jakość obrazka wolę z Voigtlandera.
    @zeberek1 w sumie to nie bardzo wiem o jakie wrażenia i efekty pytasz, bo dla każdego co innego ważne.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hostman22 Zobacz posta
    SLII różni się w obrazku od starczej wersji?
    Steve Huff napisał, że zmiany są estetyczne. Gdzieś czytałem, że optyka pozostaje ta sama.
    Kupiłbym nową wersję dla wyglądu nawet gdyby miała kosztować 400-500 zł więcej

  8. #18

    Domyślnie

    Na ebay w jakimś niemieckim sklepie widzę to szkło w najnowszej wersji za coś 2tyś zł z groszami. No więc pytanie, czy to faktycznie warte tyle... Mam zamiarach ewentualne podpięcie go tak pod D3 jak i analogi.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zeberek1 Zobacz posta
    Na ebay w jakimś niemieckim sklepie widzę to szkło w najnowszej wersji za coś 2tyś zł z groszami. No więc pytanie, czy to faktycznie warte tyle... Mam zamiarach ewentualne podpięcie go tak pod D3 jak i analogi.
    2 tys. pln to nie dużo za to szkło. Jeśli lubisz obiektywy Voigtlandera czy Zeissa to jest to chyba jeden z tańszych dostępnych.

  10. #20

    Domyślnie

    Z manualnych mam obecnie tylko Nikkora Ai-s 35 1.4 no i Heliosa 44-3, ale sporo różnego szkła już mi się przez ręce przewinęło (Canony S.S.C, Takumary S-M-C itp.) I wciąż nieodparcie cos mnie do nich ciągnie...

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Voigtlander Color-Skopar 28mm f/2.8 SL II
    By mOSAd in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 01-05-2013, 21:57
  2. Voigtlander Ultron 40mm f/2 SL-II
    By Jakubas in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 22-08-2010, 13:51
  3. Voigtlander APO-LANTHAR 90 mm f/3.5 SL II
    By 2Cresky in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-02-2010, 22:58
  4. Voigtlander Nokton 58mm f/1.4
    By satch in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-11-2008, 13:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •