Close

Strona 3 z 101 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1008
  1. #21
    Gaduła Awatar matys
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    szczecin / chesterfield
    Posty
    1 256

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    wreszcie fajna fota
    To, że fajna, to rozumiem, ale ze wreszcie to za cholerę... Toż to dopiero 23h wątku
    .

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matys Zobacz posta
    To, że fajna, to rozumiem, ale ze wreszcie to za cholerę... Toż to dopiero 23h wątku
    Spoko... Kolega Fafniak celowo dodał "wreszcie", aby podkreślić, jak bardzo pozostałe foty są do dupy Zapuścił się tu, na rubieże galaktyki, aby komuś dosrać. Pewnie po mieście chadza wytykając niektórym kobietom: "Ale jesteś brzydka, lepiej nie wychodź z domu!" a kierowcom skody fabii zajeżdża drogę i pokazuje faka. Ten typ tak ma

    zgodnie z obietnicą dam fotkę nieostrą. Ta sama fontanna w Egerze, co to ją zdyboo obfocał

    Ostatnio edytowane przez Owain ; 10-09-2016 o 19:25

  3. #23

    Domyślnie

    A z tą Fabią to o co chodzi? Ja nigdy nie zajeżdżałem - a może się powinno?

  4. #24

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    ja taka menda jestem
    Spoko, już otrzymałem upomnienie od kolegi rycerza, moderatora widać wybiórcza moralność modów pozwala na połajanki dokonywane przez arrtystów. Zejśc Wam z drogi, usunąć się w kąt a i tak musicie dosrywać. Co teraz? Ban na tydzień?

  6. #26

    Domyślnie

    I może twierdzisz, że niesłusznie?

    Żeby z komplementu zrobić obrazę majestatu, to chyba trzeba mieć mocno gorszy dzień.

    Cafe, nieCafe kultura obowiązuje, parę wdechów i będzie ok.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  7. #27
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    ja tam mimo wszystko pax proponuję, bo szkoda by wątek zszedł nim na dobre się narodził
    a wojny i tak wygrać nigdy nie sposób
    może zdjęcie jakieś? Owain, żonę pokaż

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    I może twierdzisz, że niesłusznie?

    Żeby z komplementu zrobić obrazę majestatu, to chyba trzeba mieć mocno gorszy dzień.

    Cafe, nieCafe kultura obowiązuje, parę wdechów i będzie ok.
    Twierdzę, że niesłusznie. Trzeba mieć wyjątkowo gorszy dzień, by nie widzieć, że ów komplement był a contrario stwierdzeniem, że poprzednie zdjęcia są do bani. Owszem, każdemu wolno komentować, acz zostało zaznaczone, że to wątek dla ludzi,którzy są może nieco mniej utalentowani jak Wy, albo dla tych, co podchodzą do foto nieco mniej serio. Zaglądanie tutaj osób, powiedzmy z wyżyn talentu fotograficznego, po to by wskazać, że zdjęcia są do d... dla mnie ma oczywisty kontekst.

    A skoro, Szanowni "ręka rękę myje" Modzi, usunęliście post GePe, może od razu lepiej usunąć wątek? Jakąś teorię zawsze się dorobi

  9. #29

    Domyślnie

    post dotyczył wypowiedzi, którą wywaliłem, nie dramatyzuj bo dużym już chłopcem jesteś i nie ma co się obrażać.

    Gość pisze, że dobre zdjęcie a Ty już, że w takim razie pozostałe słabe, po czym sam piszesz, że to wątek dla 'mniej utalentowanych' i 'każdemu wolno komentować'.
    To doceń ten komentarz, przyglądnij się zdjęciu i będziesz wiedział dlaczego jest lepsze od pozostałych.

    Zakończmy ten temat proszę, dostałeś komentarz, niepodołałeś, fafniak poprosił o skasowanie tego komentarza co też zrobiłem. Możesz spokojnie kontynuować bez oglądania się na artystów, bo komentarza pewnie więcej nie dostaniesz. Czy to będzie z pożytkiem dla fotografowania zostawiam już Tobie.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  10. #30

    Domyślnie

    Na przykład ja jestem za kulturą - zawsze . Ale ja nie o tym. Zastanawia mnie to, że na sporym forum, z pierdyliardem wpisów jeden wpis został natychmiast spacyfikowany. Mimo, że to jakieś tam cafe czy coś. No to ja podziwiam moderację za czujność. Owain w Fafniaka Fabią , a mod natychmiast w Owaina. Jestem pod wrażeniem.

Strona 3 z 101 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] obrazkowo...
    By Wiesiek_Demon in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-05-2010, 23:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •