Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Muszla oczna do D610

    Witam,
    Zgubiłem oryginalną muszle do D610 bo bardzo słabo była umocowana i wiecznie wypadała, tyle co wiem wiele osób ma ten sam problem. Zamówiłem więc jakaś podróbkę na Amazonie (2pack) ale też słabo siedzą, macie jakieś sprawdzone muszle które bedą się w nim dobrze trzymały ?
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Kupiłem od losowo wybranego dostawcy z Allegro i siedzi bardzo dobrze, lepiej niż oryginał.

    //Jeśli łamię regulamin to proszę usunąć linka// dokładnie to te: http://allegro.pl/dk-23-nikon-muszla...154192390.html
    A7R3/AF18/AF24/AF40/AF85

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asche Zobacz posta
    Kupiłem od losowo wybranego dostawcy z Allegro i siedzi bardzo dobrze, lepiej
    No tak ale do D610 jest dk-21 czy dk-23 będzie pasowała ?

  4. #4

    Domyślnie

    U mnie pasuje to co podałem w linku powyżej.
    Ostatnio edytowane przez asche ; 09-09-2016 o 21:49
    A7R3/AF18/AF24/AF40/AF85

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asche Zobacz posta
    U mnie pasuje to co podałem w linku powyżej.
    D610 ma dk-21, znajoma kupiła akurat d7200 w którym jest dk-23, przełożyłem do mojego i rzeczywiście mocniej jest umocowana więc zamawiałem dk-23

Podobne wątki

  1. D610 Muszla oczna
    By motyl_pm in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-09-2016, 22:58
  2. muszla oczna
    By Jakub365 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-04-2014, 22:22
  3. Muszla oczna
    By fil_ftp in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-04-2008, 11:11
  4. muszla oczna
    By nadgob in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-08-2007, 10:18
  5. Muszla oczna
    By Tr0n in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 06-08-2005, 03:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •