Witam zakupilem ostatnio filter ND 10 Hoya .Posiadam aparat Nikon 800 filter zalozylem do Sigmy 35mm (nowa)..i mam takie efekty..Pzy przymnknietej przyslonie od F8 w gore pojawia mi sie taki efekt..Prosze o porade czego to wina aparatu czy obiektywu ??
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami