Close

Strona 3 z 471 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 4706
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez smogg9 Zobacz posta
    Boom, trafione! Wiedziałem, że za proste
    Mogę widzieć czemu taka odpowiedź Ci się nasunęła?
    Byłem tylko w kilku miastach z monorailem, a w KL byczyłem się stosunkowo niedawno i trochę jeszcze stamtąd pamiętam więc ta dworcowa wiata wydała mi się dziwnie znajoma. Zastanawiałem się jeszcze nad innymi opcjami, ale ostatecznie przeważyły te wieżyczki, które wydawały mi się minaretami. Swoją zagadkę, myślę że bardzo łatwą, wrzucę ok 21ej.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Byłem tylko w kilku miastach z monorailem, a w KL byczyłem się stosunkowo niedawno i trochę jeszcze stamtąd pamiętam więc ta dworcowa wiata wydała mi się dziwnie znajoma. Zastanawiałem się jeszcze nad innymi opcjami, ale ostatecznie przeważyły te wieżyczki, które wydawały mi się minaretami. Swoją zagadkę, myślę że bardzo łatwą, wrzucę ok 21ej.
    Tak myślałem, że wiata stacji monorail da odpowiedź jeśli ktoś był w KL. Do tego wieżyczki i odpowiedź gotowa. Przed chwilą zapytałem google o "monorail islam" i już na pierwszej stronie były zdjęcia przedstawiające KL, monorail i widoczny na zdjęciu meczet Masjid Yayasan Al-Bukhari
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  3. #23

    Domyślnie

    U mnie będzie prosto, bo ja lubię pocztówki i poruszam się wyłącznie ubitymi szlakami. Co to za miejsce? (googla nie potrzeba)


  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    U mnie będzie prosto, bo ja lubię pocztówki i poruszam się wyłącznie ubitymi szlakami. Co to za miejsce? (googla nie potrzeba)

    Zatoka Ha Long w Wietnamie.
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez smogg9 Zobacz posta
    Zatoka Ha Long w Wietnamie.
    Skubaniec, pierwszy był...

    To czekamy na potwierdzenie

  6. #26

  7. #27

    Domyślnie

    Normalnie szybcy i wściekli

  8. #28

    Domyślnie

    Tak się jeszcze zastanawiam czy nie byłoby w dobrym tonie w miarę możliwości podawać przybliżoną godzinę wrzutki tak by więcej osób miało szanse się pobawić. Co wy na to?

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Normalnie szybcy i wściekli
    To jest masakra z tymi zabawami
    Czlowiek nie zdazy czasem odpalic zdj (po minucie od wstawienia) a juz jest odpowiedz. Jaaa sie debwrwowac nie bd, wole na spokojnie jad tematem i rawem pomyslec
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  10. #30

    Domyślnie

    Biedny Spiritus tak się zdenerwował, że zaczął seplenić

Strona 3 z 471 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zabawa fotograficzna - "Czy znasz Polskę?"
    By madebyzosiek in forum Konkursy: RAWki, Fotografia miesiąca, Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 4909
    Ostatni post / autor: 06-02-2018, 17:30
  2. [ Reportaż ] SBF2015 - JAMES ”BLOOD” ULMER MEMPHIS BLOOD BLUES BAND feat. RONNY DRAYTON (USA)
    By krupek in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-09-2015, 22:44
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-12-2011, 00:23
  4. Swiat zabawek - zabawa z cls'em
    By Lysers in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 06-07-2009, 00:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •