nic nie widzę, klikam w linka i co widzę - "403 FORBIDDEN"lis się podstępnie schował
Szukaj
nic nie widzę, klikam w linka i co widzę - "403 FORBIDDEN"lis się podstępnie schował
|D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
Pozdrawiam Tomek Kić
No teraz widzę ale wcześniej się nie wczytywał. No lisek ładny i spotkanie ekstra ale moim zdaniem trochę za duży kontrast.
Mój zoom - 15 sekund na setkę
ja tez nic nie widze, link nie dziala i moje polskie literki tez nie....???(
no teraz tez widze, lisek ladny tylko troche za jaskrawy, bez statywu ? no ale chyba trzeba bylo szybko robic i na te szybkosc dobry...
pozdrawiam Wieso
Skontaktuj się z nami