Close

Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 83
  1. #41

    Domyślnie

    Każdy obrabia zdjęcia


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #42

    Domyślnie

    Nie ma nieobrobionych zdjęć. Są zdjęcia obrobione przez fotografa (tak jak on chce) albo zdjęcia obrobione przez aparat (tak jak chce aparat). Obróbka jest i była częścią integralną fotografowania Więc wybór należy do Ciebie czy Ty czy aparat
    "Emotion is really the only thing about pictures I find interesting. Beyond that it is just a trick" - Christopher Anderson<br>

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojtekd3 Zobacz posta
    Fotografia wykonana na okoliczność urodzinowego rejsu motolotnią.
    S70-200, f/8, 1/500 s, ISO 100
    jak dla mnie rewelacja

  4. #44

    Domyślnie

    Cieszę się, że się podoba. Małe sprostowanie - to nie motolotnia, tylko paralotnia. Na lotnictwie znam się jeszcze mniej niż na fotografii

  5. #45

    Domyślnie

    No to może i ja dołączę parę zdjęć jakie wykonałem na ślubie u rodziny Nie narzekali ale pewnie wiele można poprawić.






  6. #46

    Domyślnie

    Drogie nikoniarki i nikoniarze. Według idei tego wątku, mamy merytorycznie komentować zdjęcia, a nie pytać autora co mu się w nich podoba... Może lepiej napisać co Wam się nie podoba, żeby autor wyciągnął wnioski, poprawił warsztat? Każdy kiedyś zaczynał i szukał rad od bardziej doświadczonych, a zasadniczo człowiek, który się rozwija, robi to cały czas... Proszę jeszcze raz o konstruktywną krytykę, z której autor wyciągnie jak najwięcej dla swoich umiejętności i warsztatu.

    Co do zdjęć, w mojej opinii kolego/koleżanko @RMC 1 byłaby najlepszym zdjęciem z wszystkich, gdyby oboje młodzi mieścili się w GO. Młody nieostry, młoda z wymuszonym "uśmiechem" (chociaż wiem, że czasem nic się z tym nie zrobi). Dwójka i trójka jest ustawiona jak pstryk z wakacji, w czwórce tło jest bardziej przyciągające niż młodzi, a ostatnie zdjęcie jest dla młodych wyjątkowo niekorzystne... W sumie mogę powiedzieć, że praca z kolorem jest akceptowalna, reszta do głębokiej poprawy. Ale próbuj
    Pozdrawiam serdecznie!
    Ostatnio edytowane przez madebyzosiek ; 12-09-2016 o 19:43

  7. #47

    Domyślnie

    Dzięki za konstruktywne uwagi.
    "Sesja" robiona była w czasie wesela, pod salą więc i tak byłem zadowolony, że znalazło się jakiekolwiek ciekawe tło

  8. #48

    Domyślnie

    Zdjęcia z albumu rodzinnego, zrobione podczas spaceru. Moje początki.
    Marei 1
    Marei 2
    Marei 3
    Marei 4

  9. #49

  10. #50
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    No niestety. Nic.
    1 byłoby ciekawsze, bo nietypowe, ale rękaw wychodzący z policzka troche psuje odbiór. Powinieneś zostawić więcej oddechu przed twarzą. Za blisko jest cięcie kadrem.
    2,3,4 - normalne zdjęcia, cięzko tu sie doszukac artyzmu. A raczej widac typowe wady - np za głową w tle przechodza linie - a to murek, a to belka.

    Światło wszędzie nijakie. Rozumiem, że na spacerze sie nie biega za dzieckiem z blendą, ale ..
    skutki sa jakie są. Przy byle jakich warunkach nie zrobisz extra zdjęć. Właśnie wtedy wychodza umiejętności fotografa.

Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 472
    Ostatni post / autor: 20-12-2023, 17:20
  2. Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 23-06-2020, 21:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •