Close

Strona 39 z 45 PierwszyPierwszy ... 293738394041 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 441
  1. #381

    Domyślnie

    Ktoś chyba aż za bardzo chciał złamać zasadę, że dobrze jaki nic nie "wyrasta" z głowy

  2. #382

    Domyślnie

    Wiesz co, ostatnio widziałem identyczne zdjęcie z misiem, który obejmuje drzewo w pół, za bardzo się zainspirowałem ? mam kilka z twarzą, chcesz zobaczyć? ?

    Ej, ej, widać coś? Nie, więc nie ma co się czepiać ?

  3. #383

    Domyślnie

    Wyobrażam sobie, że to mogło być bardzo ciekawe zdjęcie. Ale niestety drzewo weszło w kadr jestem na nie.

  4. #384

    Domyślnie

    Witam,
    Zdjęcia robię amatorsko, ostatnio głównie krajobrazy i portrety swoich dzieci (tych dwoje modeli jest często blisko mnie). Wrzucam kilka wybranych kadrów i proszę o opinie co można lepiej, co poprawić itd.

    1. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_8079.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	4,01 MB
ID:	34655

    2. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_7094.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	3,69 MB
ID:	34656

    3. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_3766.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	3,01 MB
ID:	34657

    4. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_4264.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	4,06 MB
ID:	34658

  5. #385
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    1. Ręka wygląda jak wyłamana, włos pod nosem - taka kreska, rysa, nieco drażni.
    2. Super. Najlepsze. Wyróżnia się z tej 4-ki.
    3. Fajne, ale .. kadr centralny - tu bym nie zastosował takowego (na nr 2 pasuje, tu nie). Utnij lewą albo prawą stronę. Szkoda, że niebo jest takie blade, intensywniejszy błękit by pasował do żółtego dołu kadru.
    4. Kwiat zasłania za dużo twarzy. No i dlaczego rękawiczki, taki ciepły ubiór przy kwiatkach?
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #386

    Domyślnie

    Witam, przeglądając archiwa znalazłem takie zdjęcie z początku października, jakie są wasze opinie, uwagi odnośnie tego portretu?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1025.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	7,77 MB
ID:	34753

  7. #387

    Domyślnie

    Dzieki za uwagi i wskazowki.

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    4. Kwiat zasłania za dużo twarzy. No i dlaczego rękawiczki, taki ciepły ubiór przy kwiatkach?
    Co do zdjecia nr 4 to bylo wtedy zimno, mimo ze kwiaty takie kolorowe, stad i czapka i rekawiczki

  8. #388

    Domyślnie

    Witam wszystkich od niedawna robię zdjęcia w domowym studio, bardzo proszę o uwagi odnośnie tego portretu

    [ATTACH=CONFIG]34988
    Załączone miniatury Załączone miniatury DSC_7354.jpg  


  9. #389

    Domyślnie

    Powiedziałbym, że jest prawie całkiem dobrze!

    Od strony obsługi studia jest chyba więcej niż zadowalająco. Domyślam się, że ta wszędobylska czerwień jest wynikiem ciśnienia świątecznego a nie niedopatrzenia... Jedyne czego mi zabrakło, to wystarczającego szlifu w postprocesie.

    Żeby długo nie tłumaczyć - zobacz o jaki szlif mi chodziło, bo może te ciemne oczodoły były Twoim zamysłem i niepotrzebnie takie rzeczy opowiadam.




    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  10. #390

    Domyślnie

    Tak, tak jeśli chodzi o ubiór to już była rodziców inwencja twórcza. Jeśli chodzi o oczy chłopczyka miał bardzo ciemne, bo aż sprawdziłam może podbiłam cienie jeszcze i dało to mocniejszy efekt Dziękuję

Strona 39 z 45 PierwszyPierwszy ... 293738394041 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 472
    Ostatni post / autor: 20-12-2023, 17:20
  2. Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 23-06-2020, 21:57
  3. Odpowiedzi: 82
    Ostatni post / autor: 16-06-2020, 14:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •