Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Kolejne zdjecie w takiej trudno przyjmowalnej dla mnei kolorystyce, ale to nie problem przy calej reszcie kadru, sam mialem okazje ustrzelic udane zdjecia w deszczu, ale robie takowe w sytuacjach takich jak ty "juz tu jestem to moze cos wyjdzie".
    Co do czasu dobranego do wody, ja to kupuje w pelni, bo jest dobrze, widac dynamike, widac, ze woda plynie, nic nie zmieniac...ale tobie nie trzeba tego mowic.
    Opis techniczny dla mnie zrozumialy a dla tych co nie kumaja to mamy dwa naswietlania jedno na jasne partie zdjecia a drugie na ciemne z ostroscia ustawiona na pierwszy plan, trzecie jest prawdopodobnie na jasne partie z ostroscia ustawiona na drugi plan, stad mowa o "3 zdjęcia, 2 dla zakresu tonalnego; 1 dla zakresu ogniskowej"...

  2. #12

    Domyślnie

    te trzecie to na innej ogniskowej jest, przyzoomowane i zrodzilo to mnostwo pomyslow w mojej glowce
    D7100 D750 , N70-300VR, N35 1.8, Di622 II, T150-600g1, n50/1.4, 2xYN685+622tx, N24/1.8, N18-35, N85/1.8 + klamoty lol ...mala galeria flickr

  3. #13

    Domyślnie

    Greg pełna zgoda. Trochę po polecialem z kolorami ale jakoś mi tak się spodobało. Możliwe ze za tydzień juz się podobać mi nie będzie. Musze poprostu praktykować z nowym sprzętem żeby się z nim zaprzyjaźnic.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  4. #14

    Domyślnie

    chętnie te mroczności zobaczyłbym w dobrym B&W
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    Greg pełna zgoda. Trochę po polecialem z kolorami ale jakoś mi tak się spodobało. Możliwe ze za tydzień juz się podobać mi nie będzie. Musze poprostu praktykować z nowym sprzętem żeby się z nim zaprzyjaźnic.
    Magneta, panie, magneta...wyczujesz, kwestia czasu.
    Ja sie dopiero przyzwyczailem na dobre do D600 a juz w planach nowa pucha

  6. #16

    Domyślnie

    Kolejny raz udowadniasz , że w każdych warunkach można zrobić dobre zdjęcie .

    Sebastianito w filmikach Biegłego " DRI " nie została wspomniana ta technika .
    Gdzie można o niej poczytać ?

  7. #17

    Domyślnie

    Lato nas nie rozpieszczało w tym roku Ale dla takiego zdjęcia, warto zmoknąć i zmarznąć. Jest świetne.

  8. #18

    Domyślnie

    Za ciemno, za kontrastowo, za dobitnie z kolorami i cos niedobrego wyłazi na krawędzi odległego szczytu. mi średnio ta praca podchodzi.

  9. #19

    Domyślnie

    Lubię takie podwójne kadry, Świetnie to wygląda.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Fairy dreamin'
    By aboutalithium in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-03-2014, 11:06
  2. [ Architektura ] Szkocja
    By Ramsta in forum Architektura
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-11-2012, 01:09
  3. [ Krajobraz ] Szkocja
    By Sebastianito in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 27-09-2011, 17:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •