Close

Strona 44 z 48 PierwszyPierwszy ... 344243444546 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 473
  1. #431

    Domyślnie

    Też tylko w RAWach robie. Faktycznie, pare kliknięć i juz cały horyzont w normie. Dzięki

  2. #432

    Domyślnie

    Dzień dobry, dobry wieczór, w końcu nie wiadomo kiedy to pójdzie To moja pierwsza na tym forum nieśmiała prośba o ocenę fotografii. Wykonane o poranku, wczesną jesienią.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2019-10-20-b-DSC_0387.JPG
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	966,2 KB
ID:	37137

  3. #433

    Domyślnie

    Jeśli wystawiłbyś to zdjęcie nie tutaj, a we własnym wątku w odpowiednim dziale - myślę, że zebrałbyś pochlebne recenzje. Wbrew pozorom, nie ma tutaj zbyt dużo dobrych fotografii z szeroko pojętej kategorii krajobrazu, i poza chwalebnymi wyjątkami raczej ostatnio słabo z landszafami. Jeśłi to zdjęcie nie odstaje klasą od tego co robisz, to śmiało wystawiaj.

    Co poczytuję w tym obrazku na plus (i to duży): kolory, delikatne, ale bardzo naturalne, dobrą WB (nie jest to niestety tak częste jakby mogło być), obróbkę z gatunku nieniszczących - tzn, nieprzesadzoną, bez wydziwiania, bez bezmyślnego stosowania setki filtrów i pluginów, świetną ekspozycję (jeszcze mniej popularną niż dobra WB), w końcu łądne światło nie skatowane suwakologią. Słowem dobrze opanowana technika plus umiejętność pohamowanina się z cukierkowością, czy parciem na majtkowe kolory.

    Do tego w sumie niezły kadr - i choć ja akurat nie uważam, że patrząc wzdłuż drogi zawsze wyjdzie dobra kompozycja - tutaj akurat wyszło nieźle: ładna polno-leśna drożyna w połączeniu z urokliwym światłem dało efekt.

    Jeśli masz więcej podobnych jakościowo, to zachęcam do zakładania własnego wątku.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  4. #434

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za tak szczegółową recenzję. Zdjęcie nie było w ogóle retuszowane, to wyjście prosto z aparatu. Z tym, że na miejscu ustawiam wszystko ręcznie i robiłem kilka prób z różnym przysłonami itd. Dziękuję też za zachętę, spróbuję wstawić jakieś inne fotografie.

  5. #435
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2019
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15

    Domyślnie

    Dzień dobry. Nie publikuje swoich fotografii w zasadzie nigdzie, więc jest to moje pierwsze zdjęcie na forum ,siedząc pod kluczem postanowiłem pokazać jeden obrazekz szafy i dać się zjeść . Zdjęcie zrobione w Rudawach Janowickich późną jesienią o poranku kiedy słońce ponad krawędź otaczających dolinę gór
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PSX_20200401_131143.jpg
Wyświetleń:	283
Rozmiar:	596,3 KB
ID:	37872
    Ostatnio edytowane przez mg6 ; 01-04-2020 o 13:25

  6. #436

    Domyślnie

    [QUOTE=mg6;4115494]Dzień dobry. Nie publikuje swoich fotografii w zasadzie nigdzie, więc jest to moje pierwsze zdjęcie na forum ,siedząc pod kluczem postanowiłem pokazać jeden obrazekz szafy i dać się zjeść . Zdjęcie zrobione w Rudawach Janowickich późną jesienią o poranku kiedy słońce ponad krawędź otaczających dolinę gór

    Fajne foto. Jakoś nie mam szczęścia do wybrania się w Rudawy, a widziałem już stamtąd sporo ładnych ujęć w tym klimacie. Muszę nadrobić.
    Z6II, Nikkor 14-30 f4 S, Nikkor 24-70 f4 S, Nikkor 50 mm f1.8 G, Nikkor 70-200 f4 G, Tamron 150-600 5.0-6.3 G2

  7. #437
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2019
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15

    Domyślnie

    Dziękuję

    Warto odwiedzić te rejony. Miejsca magiczne

  8. #438

    Domyślnie

    Pierwsza moja próba z krajobrazem. Proszę o Wasze uwagi.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0961.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	1,53 MB
ID:	38321

  9. #439

  10. #440

    Domyślnie

    Wczorajszy plener.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1019.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	614,9 KB
ID:	38546

Strona 44 z 48 PierwszyPierwszy ... 344243444546 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Sport ] Pierwsze próby. Wątek dla początkujących i tych, co chcą się uczyć.
    By ALF in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 13-05-2020, 14:02
  2. [ Reportaż ] Pierwsze próby. Wątek dla początkujących i tych, co chcą się uczyć.
    By ALF in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-01-2019, 13:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •