Close

Strona 42 z 48 PierwszyPierwszy ... 324041424344 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 473
  1. #411
    Lu
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dHubert Zobacz posta
    mam wersję z krótką ekspozycja jednak ta bardziej mi się podobała, ale już parę osób mówi że jednak długi czas nie zadziałał tu na plus więc następnym razem nie będę kombinować, co do tego na trawie .. niestety chciałem kadrowac od następnego słupka ale droga uciekła tak bardzo z kadru że kiepsko to było widać a chciałem jednak żeby robiła jako choćby namiastka lini prowadzącej.
    Co do Twojego zdjęcia to sam nie wiem napewno światło ma wpływ na to ale chyba mi brakuje porostu czegoś może kadrowal bym lekko w prawo żeby to drzewo nie było takie ucieta i lekko w dół ale to tylko moje amatorskie spojrzenie . Pozdrawiam i dziękuję za komentarz

    Gesendet von meinem SM-G973F mit Tapatalk
    Kombinuj jak najwiecej, zarówno z różnymi czasami jak i orientacja kadru. Robisz pion, walnij poziom. Czas, krótki, dłuższy i najdłuższy. Tu akurat smażenie matrycy nie zagrało. Ale to nie znaczy ze nigdy nie zagra. Po jakimś czasie i nabraniu doświadczenia sam doskonale bedziesz wiedział jaki czas dla danej odsłony bedzie najlepszy.

  2. #412

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lufa Zobacz posta
    Kombinuj jak najwiecej, zarówno z różnymi czasami jak i orientacja kadru. Robisz pion, walnij poziom. Czas, krótki, dłuższy i najdłuższy. Tu akurat smażenie matrycy nie zagrało. Ale to nie znaczy ze nigdy nie zagra. Po jakimś czasie i nabraniu doświadczenia sam doskonale bedziesz wiedział jaki czas dla danej odsłony bedzie najlepszy.
    dziękuję za porady napewno będę próbował

    Gesendet von meinem SM-G973F mit Tapatalk
    Nowy

  3. #413

    Domyślnie

    Jeśli mogę się pomądrzyć W zdjęciu kolegi Huberta jakoś nikt nie narzeka na kolory, ale mi ten WB kompletnie nie leży, mimo, że lubię ciepłe kolory. Miejsce z potencjałem, myślę, że masz fajniejsze kadry. Ta ścieżka według mnie nic nie wnosi do zdjęcia.

    Jeśli idzie o pytanie i foto koesh'a, to wyszło jakby zdjęcie dokumentacyjne. Trudno wzbudzić emocje, temat potencjalnie ciekawy, ale zabrakło motywu, jakiegoś fajnego światła, chmur czy czegoś robiącego obrazek. Znam ten ból, miejsce wygląda w naturze super, a jest się akurat niekoniecznie o optymalnej porze (zwłaszcza latem). Spróbowałbym to mocniej wykadrować i potraktować jakąś mocniejszą obróbką. Może wtedy przyciągnie wzrok?

    Takie tam luźne uwagi, jakoś mnie wzięło na komentowanie, czego zwykle nie czynię

  4. #414
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    hmm.. agresywniejsza obróbka?

    Załącznik 29129

  5. #415

    Domyślnie

    Myślę, ze jest ciekawiej. Lubisz panoramy? Na 10x4 np. popatrzyłbym, może...?

  6. #416

    Domyślnie

    Witam, mam pytanie , czy te zdjęcia wyglądają w miarę spoko? Głównie chodzi mi o kolory bo na komputerze wydają się dobre, a na telefonie te same zdjęcia są za jasne i mają bardziej jaskrawe kolory. Nie wiem czy monitor mam dobrze ustawiony. Z góry dzięki za ocenę.
    1.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1356.JPG
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	6,13 MB
ID:	29532
    2.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1364.JPG
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	6,78 MB
ID:	29533
    3.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1369.JPG
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	6,22 MB
ID:	29534

  7. #417

    Domyślnie

    a gdzie to było robione? Słowacja?
    Są ok

  8. #418

    Domyślnie

    co myślicie?
    Nowy

  9. #419

    Domyślnie

    Białka Tatrzańska.

  10. #420
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2018
    Miasto
    Polska
    Posty
    23
    Wpisów
    1

    Domyślnie

    Bez ruszania dupy z domu.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0108.JPG
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	2,71 MB
ID:	30276

Strona 42 z 48 PierwszyPierwszy ... 324041424344 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Sport ] Pierwsze próby. Wątek dla początkujących i tych, co chcą się uczyć.
    By ALF in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 13-05-2020, 14:02
  2. [ Reportaż ] Pierwsze próby. Wątek dla początkujących i tych, co chcą się uczyć.
    By ALF in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-01-2019, 13:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •