Czy te statywy się czymś różnią poza kolorem?
http://www.multifoto.pl/manfrotto-be...,102,9536.html
http://www.multifoto.pl/manfrotto-be...102,11261.html
Szukaj
Czy te statywy się czymś różnią poza kolorem?
http://www.multifoto.pl/manfrotto-be...,102,9536.html
http://www.multifoto.pl/manfrotto-be...102,11261.html
W opisie masz kod producenta więc możesz sprawdzić na stronie Manfrotto.
Nie, masz do wyboru cztery kolory: czarny, szary, niebieski i zielony
Pozdro
Wiesiek
Ostatnio edytowane przez chory ; 18-08-2016 o 08:53
Dwa tygodnie temu kupiłem czarny - oprócz koloru niczym się nie różni od pozostałych.
D810 | N35 1.8g | S50 1.4 Art | T15-30 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 | TC-17II | SB-910 | CX241
Było: D750|D610| D7200 | D5200 | S10-20 4-5.6 | S17-50 2.8 |T70-200 2.8 | SB-700
W takim razie kupię szary nie ma sensu dokładać 70 zeta za nic.
Najlepiej zobacz je na żywo i oceń - mi wizualnie najbardziej pasował czarny ( potem czerwony ) i ponegocjowalem trochę cenę. To sprzęt na dobrych kilka lat więc warto wybrać ten który najbardziej pasuje.
Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
D810 | N35 1.8g | S50 1.4 Art | T15-30 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 | TC-17II | SB-910 | CX241
Było: D750|D610| D7200 | D5200 | S10-20 4-5.6 | S17-50 2.8 |T70-200 2.8 | SB-700
Skontaktuj się z nami