Close

Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 93

Wątek: Nikon D3400

  1. #41

    Domyślnie

    Wchodzę sobie po urlopowej przerwie na forum i co widzę? To co powinno się widzieć- zdroworozsądkowe podejście cz4rnuch'a do tematu. W kwestii masy sprzętu sprawa jest oczywista- jednym ona przeszkadza, drugim nie.

  2. #42
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  3. #43

    Domyślnie

    No i lipa, nie widzę dla siebie ani jednej istotnej zmiany w D3400, a już na pewno nic co by uzasadniało 100$ różnicę w cenie.
    Miałem swego czasu D3300 i zdarzało mi się robić na jednej baterii koło 1000 zdjęć (może dlatego, że mało korzystam z LCD), więc te 1200 tyłka nie urywają.

    Te małe aparaciki są naprawdę fajne, jak człowiek nie chce targać ze sobą tony sprzętu, szkoda tylko że nowe modele wnoszą niewiele nowego.
    D3300 sprzedałem, jak Nikon postanowił przy pomocy nowego firmware wyłączyć autofocus w niektórych Sigmach. To był wyraźny znak, że czas na bezlustro.
    Nikon FX, Nikon DX, Nikon analog...

  4. #44
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    No to plus dla canona, który przynajmniej dodał funkcjonalne wifi do następcy najtańszej lustrzanki, a nikon hmm... zwiększył ilość zdjęć na baterii ?

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Drogis Zobacz posta
    "...D3300 sprzedałem, jak Nikon postanowił przy pomocy nowego firmware wyłączyć autofocus w niektórych Sigmach..."
    No właśnie - a które Sigmy nie działają z nowym firmware w D3300 ? Ja mam najnowsze firmware (pobrałem ze strony Nikona), dokupiłem Sigmę 18-35 1.8 i wszystko hula jak trzeba... ale np. nie testowałem Sigmy 17-50 2.8 Może z nią związany jest problem AF ? Dlatego pytam.

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    No to plus dla canona, który przynajmniej dodał funkcjonalne wifi do następcy najtańszej lustrzanki, a nikon hmm... zwiększył ilość zdjęć na baterii ?
    Zamiast wifi jest bluetooth, bardzo ciekawe rozwiązanie w połączeniu z aplikacją SnapBridge.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  7. #47

    Domyślnie

    Sam się modelami D3xxx nie interesuję, ale można tutaj poczytać co nieco rozważań o najnowszym dziecku Nikona: Nikon D3400: dwa kroki do przodu, trzy do tyłu

  8. #48

    Domyślnie

    Jak widzę po powyższym artykule, jest to naprawdę mądre posunięcie ze strony Nikona. Bo cóż, na nowy model rzucą się początkujący więc sprzedaż będzie, a za pół roku pokaże się model D3410 albo za 3 kwartały D3500 z dołożonym bracketingiem i jakąś popierdółką - i dopiero sprzedaż wzrośnie, bo aparat będzie miał tyle wspaniałych cech, których brakowało u poprzednika.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Jak widzę po powyższym artykule, jest to naprawdę mądre posunięcie ze strony Nikona. Bo cóż, na nowy model rzucą się początkujący więc sprzedaż będzie, a za pół roku pokaże się model D3410 albo za 3 kwartały D3500 z dołożonym bracketingiem i jakąś popierdółką - i dopiero sprzedaż wzrośnie, bo aparat będzie miał tyle wspaniałych cech, których brakowało u poprzednika.
    Wydaje mi się, że większość nabywców tego body nie wyjdzie poza zielony tryb i obiektyw z zestawu, więc raczej nie zauważą braku bracketingu. Zresztą na forum powstają wątki "różnie naświetlone klatki - wysyłać do serwisu?", a nie są to osoby używające najniższej serii lustrzanek Nikona i niby "się znajo" .
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  10. #50

    Domyślnie

    Bracketing z mojego postu był niejako symbolem trendu: wypuszczamy nowy model, który kastrujemy z czego się da (żeby nawet przypadkiem nie był konkurencją dla wyższej półki), a za pół roku wypuszczamy następcę z dodaniem tego, co urżnęliśmy poprzednio.

    I wszyscy się cieszą.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon D5100 - Nikon SB-26 VS YONGNUO YN-468II
    By szyszymomonn in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 04-05-2013, 19:48
  2. Nikon D80 + Metz 44 wersja nikon -> ciemne zdjęcia.?
    By malyd77 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 14-01-2012, 11:40
  3. Nikon D60/35mm 1.8 czy Nikon D90/kit 18-55?
    By Jontek in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-07-2011, 09:00
  4. Nikon d60 z usa czy nikon d80 + obiektyw z F75 ?
    By zz2 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-08-2008, 12:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •