Close

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 93

Wątek: Nikon D3400

  1. #11

    Domyślnie

    Za to ilość fotek na jednym ładowaniu robi wrażenie. No i....yyyeee. W sumie to już nic więcej.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    Najważniejsze info to takie, że od razu możesz swoje genialne zdjęcia wrzucac na fejsa
    Brawo! Właśnie takiego aparatu brakowało !
    Chyba miniaturki przez bluetootha
    "Ponieważ model D3400 nie obsługuje łączności Wi-Fi, następujące funkcje aplikacji SnapBridge nie są dostępne: zdalne fotografowanie za pomocą urządzenia inteligentnego, przesyłanie zdjęć w oryginalnym rozmiarze, przesyłanie filmów."

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Za to ilość fotek na jednym ładowaniu robi wrażenie. No i....yyyeee. W sumie to już nic więcej.
    Używam SnapBridge i uważam, że to całkiem przydatne narzędzie, choć wymaga szlifu.
    Zatem dodanie tej funkcjonalności w segmencie entry level na pewno uelastyczni fotoamatorów.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  4. #14

    Domyślnie

    @david555
    Z tego co widzę po przypisach z notki prasowej to SnapBridge w D3400 jest mocno upośledzony, cyt:
    "Ponieważ model D3400 nie obsługuje łączności Wi-Fi, następujące funkcje aplikacji SnapBridge są niedostępne: zdalne fotografowanie za pomocą urządzenia inteligentnego, przesyłanie zdjęć w oryginalnym rozmiarze, przesyłanie filmów."
    Rozumiem, że sam zdjęciami na fejsie się nie dzielisz to co Ci po takim snapie?

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    ... to co Ci po takim snapie?
    Trudniejsze fotki wyświetlam dla oceny na tablecie, albo od bidy na 5" smartfonie.
    W moim body SB działa bez ograniczeń, choć przesyłam tylko zmniejszony obrazek.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  6. #16

    Domyślnie

    Wiem, że w Twoim body masz pełną wersję, ale w D3400 jej nie ma i szczerze mówiąc to dla mnie taki SB może nie istnieć (i o tym napisałem). Teraz zaczynam się trochę obawiać o to czy przypadkiem Nikon nie zrobi mniej kasiastym amatorom, których nie stać na D500, psikusa i nie okroi w jakiś sposób snapa w kolejnej edycji D7xxx.

  7. #17
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    SnapBridge w okrojonej wersji i żeby się ludziom w głowach nie poprzewracało oczywiście nie ma wifi, a byle bezlustro sprzed trzech lat to już ma

  8. #18

    Domyślnie

    niebawem opuszczę stajnie nikonsrona, cansrona i innych dziadostw, a to tylko dlatego że wraz z Bożym Narodzeniem i Wielkanocą nie dostaję się choinki i jajek w zestawie...
    puszka i kilka oczek do niej

  9. #19
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Myślisz że uda się nikonowi kolejne lata przekonywać klienta że to lustrzanka i nie muszą mieć komfortu obsługi jak w byle kompaktach ?
    Jaki jest problem zrobić w menu opcje "wyślij do pc", nawet nie wspomnę o tym że można dac jak w samsungu przycisk na obudowie do tego, przecież to banalna sprawa do wykonania, a tak komfortowa.
    Polityka Nikona ale i też Canona w segmencie lustrzanek zastanawia, przecież sprzedać amatorskich lustrzanek spada cały czas.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    ... przecież sprzedać amatorskich lustrzanek spada cały czas.
    A co ludziska teraz zanabywają, bezlustra ?

    Jeżeli mówimy tu o tym samym segmencie nabywców, czyli grupie lepiej zorientowanej fotograficznie, to myślę, że nadal jej przedstawiciele będą kupowali lustrzanki.
    Fotograf z urodzenia i zamiłowania, czuje się najlepiej, gdy sprzęt ma swoją wagę i rozmiar, jako że rozmiar wbrew temu co mówią języki złych ludzi, ma znaczenie.

    Przymierzałem się niedawno do Soniaczowego flagowca, ale nawet nie wiedziałem jak toto trzymać.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon D5100 - Nikon SB-26 VS YONGNUO YN-468II
    By szyszymomonn in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 04-05-2013, 19:48
  2. Nikon D80 + Metz 44 wersja nikon -> ciemne zdjęcia.?
    By malyd77 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 14-01-2012, 11:40
  3. Nikon D60/35mm 1.8 czy Nikon D90/kit 18-55?
    By Jontek in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-07-2011, 09:00
  4. Nikon d60 z usa czy nikon d80 + obiektyw z F75 ?
    By zz2 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-08-2008, 12:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •