Witam
Może ktoś się z tym spotkał albo coś wie na ten temat.
Mam problem z filtrami Cokin (połówkowe) bo tylko takie mam a mianowicie pogorszenie ostrości zdjęć z filtrem na dłuższych ogniskowych czym dłuższa ogniskowa tym gorzej z ostrością.
Używam bezlusterkowca Sony a6000 znajomy ma Olympusa Olympus E-M1 i ma ten sam problem.
Więc nie wiem może te bezlusterkowce sobie nie radzą z filtrami ?
Filtry oryginalne Cokina.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami