Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 57
  1. #21

    Domyślnie

    Creek led 2000lm za jakieś ÂŁ40.uzywam jej czasami do nocnych biegów ale czy będzie dobra do fotografii?
    Pozdrawiam

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anna fil Zobacz posta
    Creek led 2000lm za jakieś ÂŁ40.uzywam jej czasami do nocnych biegów ale czy będzie dobra do fotografii?
    Pozdrawiam

    Nie znalazłem takiego produktu - sprawdź może nazwę firmy i najlepiej modelu. Cree to marka najlepszych diód i praktycznie wszyscy je zakładają (coś takiego jak podeszwy vibram). W kwestii przydatności do fotografii to zdecydowanie przydają się latarki o bardzo dobrym skupieniu dlatego pisałem o 10 stopniowej szpili.
    Trochę mnie zdziwiło, że używasz tego do biegania - w zasadzie biega się z czołówkami i tak do 500 lumenów (to jest i tak bardzo dużo). Najlepsze superminimalistyczne rozwiązania Zebralight i Nitecore ważą razem z ogniwem 70 g (w tym ogniwo 18650 - 40 g). Ten sprzęt całkiem nieźle nadaje się dla fotografa ale jednak do latarek nie podskoczą.

    Ja używam w fotografii czegoś takiego

    http://www.mhunt.pl/latarka-nitecore...60lm-ladowalna

    i powiem szczerze, ze czasem żałuję, że nie kupiłem czegoś mocniejszego (z drugiej strony jest lekka i poręczna). Teraz chyba wybrałbym

    http://www.mhunt.pl/latarka-eagletac...tral-white-kit

    a jeśli ktoś dużo ambitnych nocnych tematów robi to może nabyć takiego potwora:

    http://www.mhunt.pl/latarka-nitecore...xp-l-v3-hi-smo


    pozdro
    Wiesiek
    Ostatnio edytowane przez Wujot ; 04-08-2016 o 11:17

  3. #23

    Domyślnie

    Wiesiek sprawdziłam i jest taka jak napisałam .Wkleilabym link ale nie wiem jak.Biegam biegi ultra ostatni 100 km race to the stone. Przyzwyczajenia robią swoją. Sprawdzę twoje info bo może w końcu czas na zmiany.
    Jeszcze raz dzięki.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Sprawdziłam jeszcze raz i masz rację latarka się nazywa po prostu latarka ale ma LED CREE XML-T6 no cóż. Zmusiło mnie to że na pasku od środka na napis cree led i tyle.kobieta to kobieta ha ha ha
    Jeszcze raz pozdrawiam

  4. #24

    Domyślnie

    No i widzisz

    Jak wstukasz to co napisałaś to wychodzi taki link

    https://neolux.pl/pl_PL/p/Latarka-Cr...WyUhoCGhrw_wcB

    Zakładając, że to jest to co masz, to produkt zbliżony do tych linkowanych w cenie mniej więcej 1/3 kosztu markowych. Oczywiście to może być w pełni wartościowa latarka albo i nie. Z reguły te tanie "podróbki" czymś się od oryginałów różnią ale częstokroć całkiem przyzwoicie spełniają role. Największe wątpliwości mogą być do ogniwa - najwyższej klasy niezabezpieczone ogniwa (a takie masz w tej latarce) kosztują około 30 zł/szt, zabezpieczone już 55 zł. Mało prawdopodobne aby w produkcie za 100 zł dali te choćby przyzwoite. A o tyle warto mieć te najlepsze, że od tego zależy czas pracy sprzętu. Co w górach jest niezwykle ważne. Możesz ewentualnie rozważyć zakup drugiego ogniwa a tu zdecydowanie najlepsze są Samsung/Panasonic/LG a konkretnie to te


    Poza tym myślę, że ta latarka będzie dobra do nocnych zabaw - przetestujesz w boju! Jakość posiadanego ogniwa łatwo można sprawdzić przez kontrolowane rozładowanie - uśmiechnij się do jakiegoś majsterkowicza elektronika. Albo do punktu regeneracji i naprawy baterii do laptopów (w każdym laptopie jest około 9 takich ogniw).

    Pozdro
    Wiesiek
    Ostatnio edytowane przez Wujot ; 04-08-2016 o 14:46

  5. #25

    Domyślnie

    Się nie znam, ale jesli jedno szkło, bez przepinania
    to był taki tamron 16-300 chyba.
    I podobno całkiem fajny.
    Na statyw na pewno by sie nadał.

    Pomysł pod rozwagę zostawiam.

  6. #26

    Domyślnie

    Wiesiek dzieki wielkie za wszelkie info.Jak czytam to co Ty piszesz to wpadam w mega kompleksy bo uswiadamiasz mi jak mala jest moja wiedza na temat sprzetu photo....buuuu
    Pozdrawiam
    Ania

    Juz sama nie wiem ktory obiektyw kupic >buuuuu

  7. #27

    Domyślnie

    Szerokokątny zoom, nie musi być szczególnie jasny.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anna fil Zobacz posta
    Wiesiek dzieki wielkie za wszelkie info.Jak czytam to co Ty piszesz to wpadam w mega kompleksy bo uswiadamiasz mi jak mala jest moja wiedza na temat sprzetu photo....buuuu
    Pozdrawiam
    Ania

    Juz sama nie wiem ktory obiektyw kupic >buuuuu

    Aniu na szczęście nie trzeba się znać na sprzęcie aby robić dobre foty. A co do obiektywu to już było parę razy powiedziane - zakres 18 - do powiedzmy 85 wystarczy. Jak kolega napisał - nie musi być jasny (bo jest wtedy lżejszy). Jak rozumiem oczekujesz wskazania konkretnego obiektywu. Zaproponuję więc:

    -Nikkor 16-85 mm VR cena 2500 zł jest chyba adekwatna do możliwości tego całkiem przyzwoitego szkła.

    Pozdro
    Wiesiek

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wujot Zobacz posta
    -Nikkor 16-85 mm VR cena 2500 zł jest chyba adekwatna do możliwości tego całkiem przyzwoitego szkła.
    Równie dobrze będzie z Sigmą 17-50/2,8 cena dużo niższa a jakość nie taka dużo gorsza.
    A w górach się sprawdza
    Ostatnio edytowane przez notdot ; 06-08-2016 o 20:24
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  10. #30

    Domyślnie

    Wielkie dzięki wszystkim a Tobie Wiesiek w szczególności. Będzie Nikkor 16 -85 vr.
    Pozdrawiam
    Ania

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Obiektyw do zdjęć aut
    By kristof05 in forum Obiektywy 6-24 mm
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 23-06-2013, 14:08
  2. obiektyw do zdjęć sportowych
    By ptaszyna_tkd in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 06-09-2011, 00:30
  3. W górach... Tarnowskich Górach ;) [tymancjowo ślubniakowo]
    By tymancjo in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-11-2008, 14:40
  4. Obiektyw do Zdjec Reporterskich
    By Maziol in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 06-06-2007, 00:20
  5. obiektyw do zdjęć koncertowych
    By zielarz in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 23-09-2004, 22:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •