Close

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 74 z 74
  1. #71

    Domyślnie

    pPnoramka do obróbki fotek , dziwne ???
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #72

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Oglądałem 30" Apple i naprawdę byłem moooocno rozczarowany Oczywiście - ta wielkość to jest to, pierwsza myśl jaką miałetm to - "gdzie byłeś maleńki przez te wszystkie lata, gdy musiałem się katować na bańkach wielkości wrzoda na d....?" - zakochałem się w tym monitorze od pierwszego wejrzenia.

    Sądzę, że w afekcie sporo mógłbym mu wybaczyć, ale mimo wszystko rzuciło mi się w oczy, że kąty widzenia - jak dla takiego bydlaka - są zbyt małe, podświetlenie mogłoby być bardziej równomierne, a do tego - gdzie do cholery jest jakaś regulacja? To, że ja nie mogłem tego znaleźć to normalne, ale gość w salonie Appla też plątał się w zeznaniach, więc w końcu nadal nie wiem, czy w tym monitorze da się cośkolwiek ustawić (poza jasnością i kontrastem). Do tego dochodzą mrożące krew w żyłach opowieści o żółknięciu panelu wokół krawędzi itd... W szpeju za prawie 10 patoli...
    Na św. Krzyża w znanym sklepie jest takie coś NEC 2690WUXi. Facet zaświeci panel i możesz sprawdzić monitor.
    Jesteś z Krakowa, więc chyba nie będziesz miał problemu.
    Noszę się z zamiarem kupna tego lub czegoś podobnego i chętnie bym poznał Twoją opinię.
    D200 T17-50 N60 N80-200 i jeszcze troszkę...

  3. #73

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 3net Zobacz posta
    Na św. Krzyża w znanym sklepie jest takie coś NEC 2690WUXi. Facet zaświeci panel i możesz sprawdzić monitor.
    Jesteś z Krakowa, więc chyba nie będziesz miał problemu.
    Noszę się z zamiarem kupna tego lub czegoś podobnego i chętnie bym poznał Twoją opinię.
    Proszę, proszę, nie wiedziałem że w Bicie mają teraz takie ambitne monitorełka... Będę musiał się kopnąć podręczyć subiekta, choć szczerze mówiąc bardziej choruję na Eizola CE240W

  4. #74

    Domyślnie

    No więc z niecierpliwością czekam.
    D200 T17-50 N60 N80-200 i jeszcze troszkę...

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •