mam od 27 kwietnia 2007 i 4357 klapniec.. nie zawsze jestem zadowolony i nie poznalem go (wogle ludzie pisza ze jak poznasz to beda lepsze foty - ale ja nie kumam o co chodzi) WB mnie zawodzi a zwylke nie mam czasu na przestawianie go i testowanie czy to aby odpowiedni na dane swiato ktoer akurat jest, ani na braketing tez nie mam czasu bo potem trzeba selekcje prowadzic .. naswietla mi dobrze prawie zawsze... ogolnie jestem b zadowolony .. tylko od paru dni cos mi w nim lata i brzeczy.. nie wiem co z tym zrobic.. a i na rawach sie nie znam i boje sie za to zabrac..
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami