Close

Strona 89 z 107 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 881 do 890 z 1063
  1. #881

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Dobry pomysł z tą butelką na głowie i wesołą sceną. Ogólnie propozycja została zaakceptowana i nie bardzo mam jak to zmieniać. Raczej w formie gratisu musiałbym to wykonać. A tutaj pojawi się dodatkowy koszt i czas na wykonanie takiej pracy.

    Jeszcze mam czas aby dopracować koncepcje i ciekawa rada z tym psim elementem. Pomyśle nad tym jak to sprytnie dodać a zarazem nie przeładować sceny.
    Wielkie dzięki Wiesiu za odzew.
    Jeśli chodzi o tę psią tematykę to słabo ją czuję. Miałem raz sesję w rodowodowej hodowli maltańczyków i... wyszedłem w szoku jak bardzo lata się wokół tych psów.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	MaltWJG_4361v4maly.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	365,5 KB
ID:	42075

    Ale tematów ewentualnych akcesoriów nie czuję - najlepiej byłoby obejrzeć jak taka kąpiel wygląda. W każdym razie psiarze kochają swoje psy i to musisz mieć w tle głowy.

    W

  2. #882

    Domyślnie

    Wygląda jak Gandalf biały z władcy pierścieni

    Co do ostatniego zdania to zdaje sobie doskonale sprawę i dlatego taki pomysł z kolorami i pozytywnym obrazkiem. Zobaczymy jak wszystko wyjdzie w praniu.
    Natomiast co do pracy ze zwierzętami to robiłem kilka sesji dla jednej firmy robiącej ubrania i inne pierdoły. Ogólnie lepsza praca jak z dziećmi nafaszerowanymi cukrem
    Blue French Bulldog by Jakub 90s Pyrdek, on Flickr

  3. #883

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Wygląda jak Gandalf biały z władcy pierścieni

    Co do ostatniego zdania to zdaje sobie doskonale sprawę i dlatego taki pomysł z kolorami i pozytywnym obrazkiem. Zobaczymy jak wszystko wyjdzie w praniu.
    Natomiast co do pracy ze zwierzętami to robiłem kilka sesji dla jednej firmy robiącej ubrania i inne pierdoły. Ogólnie lepsza praca jak z dziećmi nafaszerowanymi cukrem
    [
    Ładna fota, bo czy psiunio to już rzecz gustu.

    W kapturze powinni zaprojektować przecięcia na uszy!

    W

  4. #884

    Domyślnie

    Moim zdaniem lepiej wyglądał bez ubranka,ale takich informacji się nie udziela
    Rower pokazuje skale, chociaż teraz widzę że trzeba byłoby usunąć końcówkę nóżki która wychodzi z prawej strony.

    Niemniej fajne psiaki były. 4 różne typu buldogów w różnym wieku. Z dziećmi nie lubię pracować a z psami była to fajna zabawa.

  5. #885

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Moim zdaniem lepiej wyglądał bez ubranka,ale takich informacji się nie udziela
    Rower pokazuje skale, chociaż teraz widzę że trzeba byłoby usunąć końcówkę nóżki która wychodzi z prawej strony.

    Niemniej fajne psiaki były. 4 różne typu buldogów w różnym wieku. Z dziećmi nie lubię pracować a z psami była to fajna zabawa.
    W sumie też byłem zaskoczony jak te psy współpracowały.

    Co do tej nóżki to też się zastanawiałem ale doszedłem do wniosku, że trochę takich nieoczywistych "brudów" dokłada autentyzmu.

    pozdro
    Wiesiek

  6. #886

    Domyślnie

    Ja też mocno na plus pracę z psami muszę odznaczyć. Natomiast fotki kotom to już inna para kaloszy i tutaj gorzej jak z dzieckiem

  7. #887

    Domyślnie

    aktualizacja.
    Wiesiu przepraszam że jeszcze nic nie wrzuciłem ale czekam na jeden element zanim będę mógł wykonywać zdjęcia tego szamponu, miała paczka przyjść 3 dni temu ale nadal jej nie ma i stoję z robotą.
    Wpadło mi też kolejne zlecenie na świece "premium" i je planuje wykonać w typie "lifestile" oraz klient chce czarne na czarnym pod sklep. Czyli tak jak najbardziej lubię

    I jeszcze dogaduje szczegóły kolejnego zlecenia na jakieś donice też niby "premium" ale jestem na etapie ustalania detali i przed wyceną. Ale wygląda na grubszą robotę i też klient chce lifestile zdjęcia plus z roślinami, Pod sklep na białym, z wymiarami, detalami i z różnymi ujęciami. Szkoda że nie zgłosił się na wiosnę bo byłoby łatwiej z tym lifestile ale coś się wykombinuje. Jak go cena nie odstraszy. Chociaż firma z USA więc może będzie i tak atrakcyjna.

  8. #888

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    aktualizacja.
    Wiesiu przepraszam że jeszcze nic nie wrzuciłem ale czekam na jeden element zanim będę mógł wykonywać zdjęcia tego szamponu, miała paczka przyjść 3 dni temu ale nadal jej nie ma i stoję z robotą.
    Wpadło mi też kolejne zlecenie na świece "premium" i je planuje wykonać w typie "lifestile" oraz klient chce czarne na czarnym pod sklep. Czyli tak jak najbardziej lubię

    I jeszcze dogaduje szczegóły kolejnego zlecenia na jakieś donice też niby "premium" ale jestem na etapie ustalania detali i przed wyceną. Ale wygląda na grubszą robotę i też klient chce lifestile zdjęcia plus z roślinami, Pod sklep na białym, z wymiarami, detalami i z różnymi ujęciami. Szkoda że nie zgłosił się na wiosnę bo byłoby łatwiej z tym lifestile ale coś się wykombinuje. Jak go cena nie odstraszy. Chociaż firma z USA więc może będzie i tak atrakcyjna.
    Fajnie, że masz zlecenia. Nie mogę się doczekać jak sobie poradzisz (mam nadzieję, że pokażesz).

    W

  9. #889

    Domyślnie

    Jasne że pokarze i myślę że nawet wstępne efekty aby w razie czego można było wspólnie nad tym porozmawiać.
    Na razie musiałem jeszcze raz zamówić brakujące elementy bo do dziś nieprzyszły.

  10. #890

    Domyślnie

    @Wujot Tak wstępnie to przygotowałem z pustą przestrzenią i bez wstępnego retuszu.
    Widzę też na jpg że za mocno światła poszły na butelce.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	754,9 KB
ID:	42900

Strona 89 z 107 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Edytorial - Memory Remains (100% krakowski)
    By aboutalithium in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-04-2011, 20:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •