Close

Strona 86 z 107 PierwszyPierwszy ... 3676848586878896 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 851 do 860 z 1063
  1. #851

    Domyślnie

    Te tła to z papieru? Wersja szara ma dziwne zabrudzenua od dołu.
    Całość jak zawsze, powala.

  2. #852

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    Te tła to z papieru? Wersja szara ma dziwne zabrudzenua od dołu.
    Całość jak zawsze, powala.
    Tak, papierowe

  3. #853

    Domyślnie

    Super tekst i kapitalne zdjęcia Wiesiu, robią wrażenie.
    Zegarki aż wpadają w oko od razu po zobaczeniu zdjęcia. Perspektywa oraz wybór UWA nadają dynamiki i wzmacniają efekt trójwymiaru. Świetne!.
    Myślę też o tym czwartym ujęciu wobec którego masz najwięcej uwag. Na pewno wszystkie 4 prace są spójne i jest to powiązane oraz bardzo dobrze prezentuje się jako całość. Chociaż jak napisałeś o kolorze białym na czwartym to faktycznie miałoby to bardzo dobry oddźwięk psychologiczny i ideologiczny. Myślę że czarny też byłby dobrym pomysłem. Jedno jest pewne, szarość trzeciego jest pomostem i pomocą w płynnym przejściu z żywych kolorów do tego ostatniego punktu.
    Widać bardzo dobrze przemyślany pomysł oraz kapitalną realizacje. Ograniczenie czasowe to jakaś abstrakcja dla mnie i to w sytuacji aranżacji wieloprzedmiotowej i w takim wykonaniu. Dla mnie i myślę że dla wielu innych coś nieosiągalnego.

    Bardzo się cieszę że wrzuciłeś nowy ciekawy tekst i wyszperałeś piękne materiały.
    Oby więcej takich niespodzianek )

  4. #854

  5. #855

  6. #856

    Domyślnie

    dzien dobry, odrzucajac emocje jestem na nie, brak konturu, wyrazistosci
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  7. #857

    Domyślnie

    Technicznie bardzo(no może flakon za słąbo widoczny) ale tu kompozycji brak, w ogóle nie widzego tego na papierze.

  8. #858

    Domyślnie

    Miało być białe na białym i w wysokim kluczu. Blok lodu wychodził szary, jak wychodził biały to butelka szła już w wypalenia. Ale mogę prosto poprawić kontur i nadać więcej szczegółów butelce kosztem jej bieli. Co do kompozycji to można kadrować na wiele sposobów i jest z czego. Cała prawa to blok pod tekst, jest też sporo przestrzeni z góry oraz dołu do pełnej dyspozycji redaktora.

  9. #859

    Domyślnie

    Bardzo ciekawa praca.

    1. Sama w sobie mogłaby się podobać i obronić innością i pomysłem.
    2. Kompozycja jest OK - tytuł na górze, szpalta po prawej.
    3. Jednak słaby rysunek co podkreślili koledzy jest ewidentną wadą
    4. O paradoksie mdłość obrazu wybija mocno logo.

    Co można zrobić z tym fantem???

    Od razu udzielę odpowiedzi - przygotować odpowiednio plan oraz rozdzielić (częściowo lub całkowicie) funkcje światła.

    Plan budujemy na szybie powiedzmy metr nad tłem. Tło oświetlamy z góry. Powinien wyjść ciekawy rysunek bo lód działa jak nieregularna soczewka. Ważne aby powierzchnia nie była zbyt równa i gładka. Opakowanie wyjdzie czarnym konturem. Dokładamy niewielkie światło z góry. Ono może na planie zmaterializować przede wszystkim w formie blików na powierzchni i oczywiście oświetlenia pudełka. I teraz uwaga - ponieważ lód jest przezroczysty to jest to całkowity jego wpływ na plan. Możemy dowolnie sobie regulować wyraz artystyczny np przez moletkowanie powierzchni i inne tego typu zabiegi. Jak widzicie ta realizacja zawiera jeden drobny a dość kłopotliwy do spełnienia warunek. Warstwa lodu powinna być przezroczysta.

    Przezroczysty lód można kupić u producentów lodu, ale samemu też można dobry efekt osiągnąć

    https://buzzgorilla.pl/jak-zrobic-idealne-kostki-lodu/

    W realizacji poniższej nie było światła od dołu. Czyli "combo" też wychodzi.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	MHWJP_3784v2M.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	256,1 KB
ID:	31315

    Ale ponieważ Twój plan jest mały (a przedmiot biały) to wolałbym światło rozdzielić.

    Pozdro
    Wiesiek
    Ostatnio edytowane przez Wujot ; 27-09-2019 o 17:32

  10. #860

    Domyślnie

    Piękny masz ten kawał lodu. U mnie była bezbarwna bryła. Nie jest łatwo taki uzyskać i podany przez Ciebie link sprawdzę. Chociaż te kostki które widzie to wszystko plastik i szkło bo mam takie same. Tak samo bardzo wątpię aby jakiś barman tak się babrał z lodem i ciepłym nożem robił idealne kostki do drinków wycinając je z bryły.

    Ale dobry lód robi robotę co widać po Twoich zdjęciach.
    Ostatnio edytowane przez 90s ; 28-09-2019 o 20:08

Strona 86 z 107 PierwszyPierwszy ... 3676848586878896 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Edytorial - Memory Remains (100% krakowski)
    By aboutalithium in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-04-2011, 20:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •