Close

Strona 91 z 107 PierwszyPierwszy ... 41818990919293101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 910 z 1063
  1. #901

    Domyślnie

    Jak coś jeszcze wpadło ci w oko nad czym warto było popracować to pisz śmiało. Jak widzisz Twoje uwagi sprawiły że ten pomysł nie do końca przemyślany jak powinien zakończył się dobrą pracą.
    Od siebie dodam że klient chciał wstępnie aby był cień liścia marihuany stąd moje wstępne wizje krążyły wokół takich zamysłów.
    Jednak wspólna rewizja występnych prac gdzie w opinii dostałem że jednak chcą się odciąg od jakiejkolwiek ideologii z marihuaną związanych( kolory 1 pracy) sprawiły że projekt poszedł w innym kierunku.
    Problem wody i mocnych refleksów też sprawił mi spore wyzwanie. Jak zachować cienie a zarazem zarysować ciekawie strukturę wody aby było jedno i drugie a nie jedno kosztem drugiego.

    Teraz czekam na te świece i zupełnie inne podejście planuje do tej pracy, coś bardziej w stronę "naturalnej kompozycji" w niskim kluczu. Również ujęcia z góry ale i 3/4. Więc będzie więcej materiału na podyskutowanie.

    Odnośnie doniczek to chyba jednak klient oczekiwał niższych kosztów. I dobrze bo za cholerę nie widziałem tam produktu premium a tak miało to być pokazane.

  2. #902

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta


    Odnośnie doniczek to chyba jednak klient oczekiwał niższych kosztów. I dobrze bo za cholerę nie widziałem tam produktu premium a tak miało to być pokazane.
    Szkoda bo takie niby niewykonalne prace najbardziej pchają do przodu. Wiem co mówię!

    Czekam na świeczki, temat wydaje się niezmiernie wdzięczny.

    W

  3. #903

    Domyślnie

    W sumie to przedstawiłem mu całą strategię jakbym wykonał zdjęcia, nawet na białym tle aby wyglądał jego produkt lepiej i bardziej przykuwał uwagę jak konkurencja.
    Do tego dałem też ogólny zamysł zdjęć "lifestyle" i wygląda na to że poszedł szukać kogoś kto mu to taniej zrobi.
    Trudno, ale też się świeczek nie mogę doczekać. Klient chce na czarnym tle pod sklep a widziałem że i etykiety czarne ze złotymi napisami i szkło. Więc może być bardzo fajny przedmiot do pracowania.

  4. #904

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    W sumie to przedstawiłem mu całą strategię jakbym wykonał zdjęcia, nawet na białym tle aby wyglądał jego produkt lepiej i bardziej przykuwał uwagę jak konkurencja.
    Do tego dałem też ogólny zamysł zdjęć "lifestyle" i wygląda na to że poszedł szukać kogoś kto mu to taniej zrobi.
    Trudno, ale też się świeczek nie mogę doczekać. Klient chce na czarnym tle pod sklep a widziałem że i etykiety czarne ze złotymi napisami i szkło. Więc może być bardzo fajny przedmiot do pracowania.
    1. Niestety takie jest ryzyko. Jako kreatywny nie takie numery widziałem. Jest za to szansa, że taniej będzie oznaczać gorzej. A jeśli odbędzie się to według Twoich podejrzeń to życzę klientowi jak najgorzej. Na szczęście karma wraca!
    2. To brzmi aż za dobrze bo robi się z tego taki standardowy samograj. Ale być może tam też można złamać konwencję (jakby co to mam pomysła)

    Pozdro
    Wiesiek

  5. #905

    Domyślnie

    Chętnie poczytam o tych przygodach jako kreatywny oraz co za pomysł masz.
    Ja zacznę robotę i tak od czarnego na czarnych pod sklep. Z tego jak dobrze rozumiem strona będzie miała kompletną czerń więc może się to bardzo efektownie prezentować. Dlatego planuje świecić konturowo i tylko spot na etykietę. Zagrać kontrastem i kształtem. Coś jak Twoje stare zdjęcie zegarków w szkle. Ale wszystko wyjdzie w praniu.
    Jak chcesz to wrzucę świeczki jeszcze przed pierwszą częścią roboty.
    Do drugiej części mam dwa ciemne tła pod scenę przygotowane. Może być bardzo fajne zlecenie. Zwłaszcza że lepiej się czuje w niskim kluczu jak wysokim.

  6. #906

    Domyślnie

    Hey Wiesiu przyszła druga paczka.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3199.JPG
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	537,9 KB
ID:	43023
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3197.JPG
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	542,2 KB
ID:	43024

    Loga są srebrne nie złote. Ogólnie produkty bardzo fajnie wyglądają, trochę retuszu też mnie czeka.
    Struktura od matowej po błyszczącą lustrzaną. Pudełka mat z gloss etykietą.
    Oraz skrajna kolorystyka od czarnego opakowania po biały produkt. Bardzo fajnie, lubię takie rzeczy.

    Jutro zabieram się za produktowe a później za lifestyle. Pomysł jaki mam to "stół alchemika" chciałbym stworzyć kompozycje z moździerzem jakimiś proszkami, kawałkami ziół, kory i innych stonowanych kolorystycznie przedmiotów.
    Kolory brązy i ziemiste. Oraz w niskim kluczu oświetleniowym. Coś mistycznego, zwłaszcza że produkt odnośni się do podobnej tematyki.

    Tak myślę jakich dodatków można byłoby użyć i masz jakieś pomysły co warto byłoby wykorzystać do budowania kompozycji?
    W paczce były uschnięte płatki róż, jakieś drewienka. Chociaż nie wiem czy sama kora nie będzie lepsza. Zamiast jakiegoś kawałka drewna.
    Tak jeszcze myślę o np papryce i chlorelli w proszku.

    Co o tym sądzisz i masz jakieś jeszcze ciekawe pomysły które można byłoby zrealizować?

  7. #907

    Domyślnie

    Kuba!

    Daj mi trochę czasu bo jestem uwalony. Jak się ogarnę to spróbuję coś odpowiedzieć...

    W

  8. #908

    Domyślnie

    Jasne Wiesiu, mną się nie przejmuj. Jak coś to zaglądam i będę pisał jak pracę idą.
    Kończę własnie produktowe, myślę że od poniedziałku zacznę tę ciekawszą część zlecenia
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tap.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	149,3 KB
ID:	43254

  9. #909

    Domyślnie

    Masz trochę różne przebiegi tint - ten lewy dolny był gładki/szczotkowany metaliczny?

    Qrde - jak widzę to połączenie czarnych matów i luster metalicznych to do katalogu wcale to wdzięczne nie jest!

    Pozdro
    Wiesiek

  10. #910

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wujot Zobacz posta
    Masz trochę różne przebiegi tint - ten lewy dolny był gładki/szczotkowany metaliczny?

    Qrde - jak widzę to połączenie czarnych matów i luster metalicznych to do katalogu wcale to wdzięczne nie jest!

    Pozdro
    Wiesiek
    Dokładnie metal w ciemnym szarym kolorze. Reszta matowa czarna. Ale bardzo fajnie że dobrze odczytałeś materiał bo jest mocno problematyczny.
    Fotki pod www. Gdzie będzie kompletna czerń. Odbicie można usnąć ale bez podstawy zdjęcia wyglądają jak wycięte, dlatego zawsze staram się coś dać na dół. Albo cień w białym albo bardzo mały fragment odbicia, ewentualnie większy fragment jak tutaj.

Strona 91 z 107 PierwszyPierwszy ... 41818990919293101 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Edytorial - Memory Remains (100% krakowski)
    By aboutalithium in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-04-2011, 20:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •