Jak coś jeszcze wpadło ci w oko nad czym warto było popracować to pisz śmiało. Jak widzisz Twoje uwagi sprawiły że ten pomysł nie do końca przemyślany jak powinien zakończył się dobrą pracą.
Od siebie dodam że klient chciał wstępnie aby był cień liścia marihuany stąd moje wstępne wizje krążyły wokół takich zamysłów.
Jednak wspólna rewizja występnych prac gdzie w opinii dostałem że jednak chcą się odciąg od jakiejkolwiek ideologii z marihuaną związanych( kolory 1 pracy) sprawiły że projekt poszedł w innym kierunku.
Problem wody i mocnych refleksów też sprawił mi spore wyzwanie. Jak zachować cienie a zarazem zarysować ciekawie strukturę wody aby było jedno i drugie a nie jedno kosztem drugiego.

Teraz czekam na te świece i zupełnie inne podejście planuje do tej pracy, coś bardziej w stronę "naturalnej kompozycji" w niskim kluczu. Również ujęcia z góry ale i 3/4. Więc będzie więcej materiału na podyskutowanie.

Odnośnie doniczek to chyba jednak klient oczekiwał niższych kosztów. I dobrze bo za cholerę nie widziałem tam produktu premium a tak miało to być pokazane.