Close

Strona 44 z 107 PierwszyPierwszy ... 3442434445465494 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 1063
  1. #431

    Domyślnie Stolikowy advertorial i edytorial

    mysle, ze problem i stres u kolegi bedzie rosnac z powaga sytuacji i zadan, skoro na poczatku szargany jest takimi namietnosciami i emocjami, proponuje nabrac dystansu, pokory i humoru, na foto swiat sie nie zaczyna i nie konczy, kiedys na pierwszych zajeciach w moim klubie spytalem o czym jest fotografia, rozne padaly odpowiedzi a moja byla, ze o mnie samym, kim jestem, jak postrzegam i co chce i potrafie ludziom pokazac i przekazac, biorac to wszystko do kupy pelne sprzecznosci to jest jak - my sami; jesli nie mamy radochy w sobie nasze foty beda smutne, smetne; jesli nie potrafimy porozmawiac z modelka, rozsmieszyc jej, znalezc tematuto wszystko o kant czegos tam; dzieki @fafniak , ze to doceniles i powiedziales w aucie, jak ja dotarlem do tej modelki?
    sprobowales pogadac do butelek, lodu i truskawek na planie fotograficznym? albo do piwa? watpie... a moze sprobuj


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Carlos_lo ; 14-09-2017 o 20:43
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  2. #432

    Domyślnie

    @Carlos_lo jakiego stresu? Dla mnie to wyzwanie, wpakowałem oszczędności swojego życia w fotografię i sprawia mi ona przyjemność. A że idzie jak krew z nosa i efekty są mizerne to już inna kwestia. Mam parcie by robić coraz lepsze zdjęcia i tylko to się liczy. Tutaj nie ma szargania namiętnościami i emocjami.
    Mam też pełną świadomość że to ja jestem najsłabszym ogniwem moich zdjęć i strasznie mnie to irytuje i za wszelką cenę chce to zmienić.
    Poza produktową robię też portret i krajobraz, ale nie chce nawiązywać dobrych relacji z alkoholami i butelkami
    Dla mnie najważniejsze w fotografii jest dobre zdjęcie i nie ważne jak dużo wysiłku będzie to kosztować.
    @Wujot co lepsze zdjęcia wysyłam do firm których produkty fotografuje. Mieszkam w Angielskiej dziurze, to specyficzne środowisko. Więc wole sam zlecać sobie zadania, lubię szkło i metal bo to najtrudniejsze tematy od oświetlenia. Drugą sprawą jest właśnie trzymanie się niskich budżetów i używanie rzeczy które już posiadam. Więc jestem dość mocno ograniczony. Do tego zdjęcia robię w domu, w salonie o szerokości 3metry i kilka centymetrów, płyta leży na 4 krzesłach, często widzę w odbiciach ściany, sufit i inne badziewie więc mam z czym walczyć.
    Do szukania klienta potrzebne jest też portfolio więc na razie jestem na etapie jego budowania i nauki.
    Nie boje się wyzwań bo jak trzeba to siedzę po 6-8 godzin i kręcę lampami aż ustawie tak jak ma być. Dziękuje za link i chęć pomocy. Jakby nie patrzeć Twój temat już bardzo mi pomógł.

    pozdrawiam

  3. #433

    Domyślnie Stolikowy advertorial i edytorial

    heh, ja tez mieszkam w angielskiej dziurze, wsi i z tego jestem zadowolony - nie ma konkurecji a ludzie kasiasci; powodzenia, wytrwalosci i szybkiego zwrotu zainwestowanych oszczednosci zycia zycze; Wiesiu pisz i rob swoje poczytamy z przyjemnoscia; swoja droga robiliscie zdjecia z green boxem live? bede chcial to zrobic niedlugo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Carlos_lo ; 15-09-2017 o 00:15
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  4. #434

    Domyślnie

    @Carlos_lo Angielska wieś to akurat pełna kultura i poziom więc się nie dziwie. Ja mieszkam przemysłowej miejscowości. Więc i tok rozumowania na poziomie taniego discounta, jak najwięcej za jak najmniej. Do tego mam 3 etaty. Ale wracając do tematu to wpadłem na kolejny projekt który jest ambitniejszy i bardziej skomplikowany oraz wymagać będzie sporo pracy w Photoshopie. Inspirowane jedną z prac Karla Taylora.

  5. #435

    Domyślnie

    Witam kolejne zdjęcie do oceny. Oczywiście tak dobrze jak to zrobił Karl nie udało mi się. Ale jak na pierwsze podejście to myślę że warto zaprezentować.


  6. #436

    Domyślnie

    Moim zdaniem, należą się Tobie ogromne brawa na stojąco. Jeśli nawet nie owacja.
    Te cytrynki może tylko odrobinkę za jasne. Ale całość robi świetne wrażenie. "Lechu" kupuj zdjęcie, bo dobrze na tym wyjdziesz.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  7. #437

    Domyślnie

    no i swietny pomysl, gratuluje!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  8. #438

    Domyślnie

    @FelTom dziękuje chociaż zdjęcie wzorowane i przez to efekt słabszy od oryginału. Drugi problem że to mają być limonki a że wyszły cytrynki to potwierdza Twoją opinie że są za jasno.
    @Carlos_lo ślicznie dziękuje.
    Tak wygląda zdjęcie którym się inspirowałem.
    https://static1.squarespace.com/stat...cquette4+3.jpg

    Następnym razem pomyślę nad czymś swoim z wykorzystaniem ciętej butelki, bo nożyk robi robotę

  9. #439

    Domyślnie

    @90s teraz jak pokazałeś inspirację to jeszcze coś znalazłem
    tym bardziej czytając rady Wujota
    spójrz na litery na etykiecie na inspiracji
    a teraz spójrz gdzie przebiega jaśniejsza pręga światła na twojej butelce - litery wyrazu mięta się za bardzo błyszczą
    może przesadzam, ale jakoś tak mi się to rzuciło w oczy
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  10. #440

    Domyślnie

    @notdot nie ta liga, etykieta, oświetlenie butelki, wykończenie detali, wszystko jest lepsze w inspiracji. Tutaj jest sporo kombinowania i stakowania. Do tego pierwszy raz przecinałem szkło, dlatego nie jest też ono takie gładkie i równe jak z w zdjęciu KT. Poza tym nie chce robić marnej kopi kropka w kropkę jak oryginał.
    Do tego on ma fajne podłoże w kolor, ja robiłem na czarnym i tutaj też musiałem święcić lampą z filtrami by mieć kolor. ale pomyślę nad własnym pomysłem i postaram się go lepiej zrealizować.

Strona 44 z 107 PierwszyPierwszy ... 3442434445465494 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Edytorial - Memory Remains (100% krakowski)
    By aboutalithium in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-04-2011, 20:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •