Close

Strona 96 z 107 PierwszyPierwszy ... 46869495969798106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 951 do 960 z 1063
  1. #951

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta

    Wiesiu planujesz jeszcze jakieś artykuły napisać czy temat wyczerpany lub brak czasu?
    Chciałbym się pochwalić moją ostatnią robotą (sprzed roku), już minął okres karencji, wyszła tylko jedna fota (w zasadzie projekt - miał być cykl - zestaw...) Ale uważam mało samokrytycznie, że jest znakomita.

    Na razie kończę katorżniczą robotę z innej dziedziny - dwa lata pracy (przy okazji z 5000 fot) i gonią mnie terminy. Tym też się pochwalę. Do tego jest jeszcze fb (gdzie mam 8000 lubisi). Fotografia zeszła gdzieś do prehistorii. Nie mniej jednak to, że ten wątek tak fajnie ożył bardzo mnie cieszy i może dzięki Tobie i @sruba dalej tak będzie. Jeżeli jeszcze Piotr się włączy to na pewno będę tu systematycznie bywał.

    Pozdro
    Wiesiek

  2. #952

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wujot Zobacz posta
    Chciałbym się pochwalić moją ostatnią robotą (sprzed roku), już minął okres karencji, wyszła tylko jedna fota (w zasadzie projekt - miał być cykl - zestaw...) Ale uważam mało samokrytycznie, że jest znakomita.

    Na razie kończę katorżniczą robotę z innej dziedziny - dwa lata pracy (przy okazji z 5000 fot) i gonią mnie terminy. Tym też się pochwalę. Do tego jest jeszcze fb (gdzie mam 8000 lubisi). Fotografia zeszła gdzieś do prehistorii. Nie mniej jednak to, że ten wątek tak fajnie ożył bardzo mnie cieszy i może dzięki Tobie i @sruba dalej tak będzie. Jeżeli jeszcze Piotr się włączy to na pewno będę tu systematycznie bywał.

    Pozdro
    Wiesiek
    Już się nie mogę doczekać co to będzie bo z opisu zapowiada się na petardę co do projektu z 5000 zdjęć to będziesz miał co wrzucać do tematu

  3. #953

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    co do projektu z 5000 zdjęć to będziesz miał co wrzucać do tematu
    To projekt turystyczny, mam co prawda odzewy, że foty są super (to od użytkowników). Ale myślę, że na forum fotograficznym (a szczególnie tym) nie ma najmniejszego sensu ich pokazywać.

    W

  4. #954

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wujot Zobacz posta
    To projekt turystyczny, mam co prawda odzewy, że foty są super (to od użytkowników). Ale myślę, że na forum fotograficznym (a szczególnie tym) nie ma najmniejszego sensu ich pokazywać.

    W
    Jeżeli związane jest to z nartami i górami, a wnioskuję, że tym się zająłeś, to ja chętnie zobaczę wiem, że tutejszy odzew na tego typu zdjęcia jest dość marny, ale jestem ciekaw sam chodzę też na skiturach, a wszystko co związane z górami bardzo mnie interesuje

  5. #955

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sruba Zobacz posta
    Jeżeli związane jest to z nartami i górami, a wnioskuję, że tym się zająłeś, to ja chętnie zobaczę wiem, że tutejszy odzew na tego typu zdjęcia jest dość marny, ale jestem ciekaw sam chodzę też na skiturach, a wszystko co związane z górami bardzo mnie interesuje
    Z rowerami (duża część to mtb)

    W

  6. #956

    Domyślnie

    Wiadomo że dominuje fotografia sciennoobrazkowa ale też chętnie zobaczę inną. MTB też ciekawa tematyka.
    A tak poza tematem to jakiś czas temu ciekawy kanał na YT znalazłem który może ci się spodobać
    https://youtu.be/isUtmJHsGlo

  7. #957

    Domyślnie

    O, Sailor. Ty jeszcze żyjesz . Całe wieki nie widziałem byś coś pisał.
    Zajrzałem z ciekawości na Twoją stronę i widzę, że sporo się pozmieniało. Tzn, jedno bez zmian. Jak zawsze świetne zdjęcia
    Ostatnio edytowane przez rlat ; 01-10-2020 o 15:41

  8. #958

  9. #959

    Domyślnie

    Podobnie jak poprzednia. Praca OK, spoko do pokazania. Choć tutaj miałbym trochę zastrzeżeń.

    Sfera koncepcji

    1. Najmocniejszą stroną projektu jest zestawienie likieru ze skałą. Nie będą pogłębiał bo to jest dość oczywiste. Te zestawienie, przy w miarę trafionej realizacji usprawiedliwia fotę.
    2. Mam duże wątpliwości do przyjętej koncepcji światła i tła. Podkreślę nie chodzi o realizację (bo tu jest dobrze) ale koncepcję.
    Dlaczego?
    - obiekt jest słabo sprzedany, wygląda na matowy
    - patrząc projektowo to jest smutne a nie szlachetne (jak ma być szlachetnie to jeszcze mniej światła i raczej asymetrycznie)

    Realizacja

    - spróbowałbym z jednym tylko kamieniem (tym z lewej) bo tak rozrzucasz wzrok chaotycznie po projekcie. Ewentualnie ten odłupek może zostać.
    - brakuje mi dolnej krawędzi
    - ten rozrzut siły napisu niby jest naturalny ale wygląda na błąd

    Warto zobaczyć ten produkt w katalogowych realizacjach

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	319.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	34,5 KB
ID:	43801

    Jak widzisz tutaj jest ciemne obramowanie linii butelki i świetne efekty na butelce. Zauważ, że linie pionowe najsilniejsze są na dole, zanikając w górę. Przymyka to łuk, najsilniejszy w środku. Powiem szczerze, że to jest kapitalnie zrobione! Odbicia też są nie z przypadku bo to daje dobre podparcie.

    Masz dwie drogi. Przeprojektowanie światła w kierunku szlachetnego minimalizmu (z skały też trzeba zabrać) lub całkowicie inny projekt.

    Pomijając, że 99% ludzi powie Ci, że fota jest super. Ale zawsze powstaje pytanie czy da się wycisnąć więcej?
    Da, oj da.

    Pozdro
    Wiesiek
    Ostatnio edytowane przez Wujot ; 04-10-2020 o 23:44

  10. #960

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wujot Zobacz posta
    Jeżeli jeszcze Piotr się włączy to na pewno będę tu systematycznie bywał.
    nie wiem jak czesto sie uda ale czasem bede Was podgladal

    Cytat Zamieszczone przez rlat Zobacz posta
    O, Sailor. Ty jeszcze żyjesz . Całe wieki nie widziałem byś coś pisał.
    jeszcze tak, ale co to za zycie, palmy rum cygara .. ilez mozna
    co do pisania to jakos tak nie bylo ani czasu ani ochoty udowadniac ze nie jestem wielbladem w szczegolnosci przy zapale najwzniejszego z moderatorow do kasowania moich postow
    Zajrzałem z ciekawości na Twoją stronę i widzę, że sporo się pozmieniało. Tzn, jedno bez zmian. Jak zawsze świetne zdjęcia
    @rlat jestes pewien ze ogladales moja strone? bo tam same wykopaliska.. aczkolwiek przyznaje pozmienialo sie baaardzo duzo. spokojniej jest. A ty wiesz ze ja przez pare miesiecy covidowej zawieruchy w Ino siedzialem? jakbym wiedzial ze ty tez z tego miasta to bysmy jakies piwo wypili.. znaczy sfotografowali
    dzieki za dobre slowo o fotach
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

Strona 96 z 107 PierwszyPierwszy ... 46869495969798106 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Edytorial - Memory Remains (100% krakowski)
    By aboutalithium in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-04-2011, 20:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •