Close

Strona 75 z 107 PierwszyPierwszy ... 2565737475767785 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 1063
  1. #741

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wujot Zobacz posta
    Zresztą miałem pierwszą cyfrową MAVICĘ na dyskietki 1,44 (kto wie co to jest?). Nosiło się ze sobą torbę dyskietek.
    Dyskietki 1,44MB (3,5") to jeszcze gdzieś mam w kartonach. A może i 5,25" by się znalazło.
    Ale co to ta cyfrowa Mavica?

    Udało mi się swego czasu kupić dość szybko pendrive 64MB... Gdzie kolega biegał jeszcze z jedną lub dwoma paczkami dyskietek.
    Ogromny przeskok pod względem wygody.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  2. #742

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FelTom Zobacz posta
    Ale co to ta cyfrowa Mavica?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mavica71b.png
Wyświetleń:	101
Rozmiar:	289,3 KB
ID:	29458

    https://www.smartage.pl/sony-mavica-...-na-dyskietki/

    Tak prawdę powiedziawszy nie jestem pewien czy nie mieliśmy jeszcze Mavicy na 3,5". W każdym razie to był tak mniej więcej 1995-6. Może TOP67 lepiej pamięta...

    Zestaw aparatów był taki: Sinar (chyba Norma) do studia, Linhof Master Technica na wyjazdy, Hasselblad do mniej ważnej roboty i Mavica do dokumentacji dla siebie.

    Pozdro
    Wiesiek
    Ostatnio edytowane przez Wujot ; 21-08-2019 o 21:36

  3. #743

    Domyślnie

    Dziękuję za informację.
    Ciekawa technicznie koncepcja. Ze wstydem przyznam, że nie wiedziałem.
    Pozdrawiam
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  4. #744

    Domyślnie

    @Wujot Wiesiu pozwolę sobie tutaj kontynuować naszą ostatnią rozmowę ze względu że temat jest bardzo wartościowy, jeżeli nie masz nic przeciwko oczywiście.

    No więc próbowałem wykonać zdjęcie w wysokim kluczu o jakim ostatnio mi wspominałeś i nie udało mi się zrobić nic dobrego. Dało mi to do myślenia i przeanalizowałem cały swój warsztat i doszedłem do wniosków że pomimo zróżnicowania tematycznego jest bardzo monotematyczny ideologicznie i technicznie.

    Później zacząłem myśleć co musi się składać na zdjęcie w wysokim kluczu aby było atrakcyjne a zarazem spójne.
    Tutaj przyszły kolejne uwagi i różnice jakie zauważyłem u siebie i nie tyczy się to już tylko tego high key ale całokształtu.
    Wyszczególniłem.
    1. Separacja tła od tematu
    2. "Dziury w płótnie"
    3. Brak spójności akordów i tonów.
    4. Schematyczność.
    5.mocny kontrast.
    Dodam też Twoje punkty rzeczy jakie obraz powinien spełniać.

    - interesująca (czyli przekazywać treści istotne dla odbiorcy)
    - budzić emocje
    - kreatywna (inne spojrzenie)
    - ładna

    Posiedziałem na pintereście i wyznaczyłem kilka typów zdjęć jakie na mnie działają i chciałbym je z Tobą przeanalizować czy w dobrą stronę idzie moje rozumowanie.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.png
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	515,9 KB
ID:	29508

    No więc to zdjęcie przykuło moją uwagę. Bardzo dobrym pomysłem które wiążę temat z tłem. Obraz jest spójny a zarazem wyrazisty dzięki kształtom. Przedmiot nie zlewa się z tłem pomimo tego samego koloru i tekstury. Gra światłem, skosy i mocne akcenty czynią te zdjęcie bardzo atrakcyjnym.
    Pytanie o emocje, tutaj mam problem. Budowanie emocji kolorem, kształtami i światłem bez konkretnej historii to oddziaływanie na podświadomość widza? Bo jak budujesz scenę która coś opowiada do odnosisz się do jego wyobraźni i łatwiej ci sprecyzować czy obraz jest smutny czy radosny itd.
    Chciałbym właśnie taką formą coś spróbować zrobić. tzn. Maksymalne wykorzystanie obrazu z absolutnym minimalizmem przedmiotowym. Tylko kolor światło i przedmiot.
    Z drugiej strony czy to zdjęcie mówi coś o zapachu i samym produkcie?
    Jest to dobra praca Twoim zdaniem? i jak ty je odbierasz?.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4.png
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	3,17 MB
ID:	29509

    Druga porcja zdjęć odnośnie naszej ostatniej rozmowy i książki jaką mi poleciłeś. Widzę tutaj na tych przykładach zasady spójnego obrazu akordów i tonów. Pomimo bardzo bogatej kolorystyki żadne kolor nie jest w mocniejszej i dominującej tonacji, wszystko spójne mówiące aby traktować dany obraz jako całość a nie szukać głównego tematu.
    Jednak zauważyć można dominacje owoców zielonych i żółtych nad czerwonymi. tak samo fiolet jest równoważony większą ilością odcieni ciepłych.
    Moje pytanie do Ciebie o narzędzia takiej kontroli lub normalizowania przestrzeni barw na zdjęciach?


    Tak samo mam pytanie o tła. Bo chcąc ostatnio zrobić spójny przedmiot z tłem doszedłem do wniosku że tylko papier gładki da mi zadowalający efekt. Farbowanie światłem i foliami białego papieru nie spełniało założenia. Czy może w Photoshopie tak tło najlepiej przygotować?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	6.png
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	1,50 MB
ID:	29510

    Ten set. odniosłem do uwagi o pazur na zdjęciu. Wybrałem prace które światłem i kompozycją dodają dynamiki i pazura.
    Zauważyłem też różnice w stosunku do swoich prac w proporcjach i skali przedmiotów .
    Ja np lubię pokazywać rzeczy małe z bardzo bliska aby były duże i wypełniały większość kadru, na zasadzie zaciekawienia i innego punktu widzenia. Na tych zdjęciach produkty są bardzo małe w stosunku do tła jakie je otacza i przedstawiają raczej realną skalę przedmiotu.
    Oglądając więcej prac można zauważyć schemat takich proporcji przedmiotu do tła.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.png
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	2,56 MB
ID:	29511
    Ostatni set to mnogość i bogactwo tutaj najlepsze jest pierwsze zdjęcie.
    Mamy kolor przeciwstawny do tego jako przeciwieństwo pięknych rozwiniętych kwiatów postawiono bardzo prosty flakon.
    Rodzi się więc też pytanie jak ocenić wartość przedmiotu do sceny jaką będziemy dla niego tworzyć?.

    Zauważyłem że te lepsze produkty mają albo minimalistyczne albo bardzo bogate tła które do nich pasują. Są też produkty które pasują jak świni siodło pomimo że są to też np perfumy.
    Teraz takie pytanie czy to projektant, butelki, etykiety itd. tworzy tak mocny przedmiot któremu pasuje wszystko jak pięknej kobiecie. Czy to raczej fotograf nie potrafi pokazać pięknie każdego produktu?.
    Ostatnio edytowane przez 90s ; 22-08-2019 o 18:31

  5. #745

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    @Wujot Wiesiu pozwolę sobie tutaj kontynuować naszą ostatnią rozmowę ze względu że temat jest bardzo wartościowy, jeżeli nie masz nic przeciwko oczywiście.

    No więc próbowałem wykonać zdjęcie w wysokim kluczu o jakim ostatnio mi wspominałeś i nie udało mi się zrobić nic dobrego. Dało mi to do myślenia i przeanalizowałem cały swój warsztat i doszedłem do wniosków że pomimo zróżnicowania tematycznego jest bardzo monotematyczny ideologicznie i technicznie.

    Później zacząłem myśleć co musi się składać na zdjęcie w wysokim kluczu aby było atrakcyjne a zarazem spójne.
    Tutaj przyszły kolejne uwagi i różnice jakie zauważyłem u siebie i nie tyczy się to już tylko tego high key ale całokształtu.
    Wyszczególniłem.
    1. Separacja tła od tematu
    2. "Dziury w płótnie"
    3. Brak spójności akordów i tonów.
    4. Schematyczność.
    5.mocny kontrast.
    Dodam też Twoje punkty rzeczy jakie obraz powinien spełniać.

    - interesująca (czyli przekazywać treści istotne dla odbiorcy)
    - budzić emocje
    - kreatywna (inne spojrzenie)
    - ładna

    Posiedziałem na pintereście i wyznaczyłem kilka typów zdjęć jakie na mnie działają i chciałbym je z Tobą przeanalizować czy w dobrą stronę idzie moje rozumowanie.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.png
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	515,9 KB
ID:	29508

    .
    Poruszyłeś wiele wątków postaram się sukcesywnie do nich odnosić. Raczej na zasadzie dyskusji niż sprawdzonych mądrości. I niekoniecznie będą to treści co ich oczekujesz. Choć się postaram.

    1. Tło ogólne.
    Prawidłowy jest wniosek, że masz dość jednostronny warsztat. Za to stoi on na bardzo dobrym poziomie. Myślę, że w dziedzinie "subtelnego wizualizmu" znacznie mnie przewyższasz. Faktem jest, że nie jest to coś co dla mnie warte jest aż takiej uwagi. Istotne jest jednak abyś dokładnie zrozumiał czym różni się fotograf od wydawcy, redaktora, reżysera czy blogera. Fotografowie mają nieznośne skupienie na obrazku. Dlatego kluczowe jest wyjście z tego getta. To forum da Ci relatywnie niewiele bo postawy jakie tu widzisz są tożsame z Twoją. Kluczowe jest aby odpowiedzieć sobie na pytanie czy produkujesz dekoracje na ścianę czy chcesz opowiadać historie. Czy to jako element zespołu czy samodzielnie. W tej chwili taka działalność to dla mnie podstawowe zajęcie - sprzedaje kompleksowe treści robiąc gazety (a też informacje do sieci) dla naszych lokalnych podmiotów. I działa to tak, że nawet nie szukam klientów bo sami się znajdują widząc co produkuję. I w tych moich opracowaniach są foty co tutaj na forum uznane by były za normalne, zrobione są o typowych godzinach (magiczna pora to wymysł fotografów i potrafiłbym udowodnić nieprzydatność takich fot). W moim ostatnim "dziecku" prawie połowę fot zrobiłem smartfonem i jestem na 100% pewien, że będzie to entuzjastycznie przyjęty produkt. W szeroko pojętej produkcji wydawniczej masz cały arsenał środków, których nie ma fotograf. Mam na myśli zestawienia fot ze sobą, fot z grafiką, z tytułem. Masz tam sytuację, że jest fota co mówi bardzo dobrze ale jest załóżmy na sporym kawałku nudna więc wrzucasz tam małe uzupełnienie drugą i robi się znakomicie. Słowem to inna bajka i musisz mieć świadomość, że z "zwykłą" fotą można dużo zrobić. "Zwykła" to nie oznacza jednak przypadkowa. To troszkę jakby krawiec szyjący garnitury na miarę nagle zauważył, że wszyscy chodzą w t-shirtach i można tam nieźle zarobić.

    Powinieneś sobie zadać pytanie po co chcesz robić fotografię. Ale podstawowa sprawa jest taka, że do umiejętności produkowania pięknych wizualizmów trzeba dołączyć te inne kompetencje. I mogą to być te kreatywne, co jest wisienką na torcie (o tym później). Ale znacznie bardziej namawiałbym Cię na drogę tę co opisałem wyżej bo najnormalniej brakuje dostarczycieli kompleksowych treści. A ponieważ to strona wizualna obecnie dominuje to fotograf staje się ważniejszy od redaktora. U mnie to wygląda nieprawdopodobnie bo wpierw układam (dobieram) foty, robię ich hierarchie i patrzę na całość i na końcu mam gołą makietę wypełnioną kilkudziesięcioma zdjęciami. I jak mi coś nie pasuje bo słabo wygląda to to wywalam zagadnienie. Na końcu do fotografii (które coś pokazują) piszę testy. I "jakimś cudem" może on świetnie pasować do zdjęć. Oczywiście czasem coś wywalam, wymieniam bo to proces iteracyjny jest.

    Wniosek jest taki, że albo możesz się skupić na produkowaniu coraz bardziej perfekcyjnych obrazków dla coraz węższego grona klientów (na kształt coraz droższych garniturów) albo myśleć nad tym co się sprzedaje. I niekoniecznie kierunek, który pokazałeś w swoim poście jest strategiczny. To będzie niszowe a pewnie i konkurencyjne.

    2. Ale rozumiem, że zawężamy teraz pole do "kreatywnej" fotografii reklamowej (czy tam advertorialu) i o tym będziemy teraz dyskutowali. A konkretnie różnych elementów tego warsztatu.

    3. High key
    Zaczniemy od high key - też pamiętam moje pierwsze rozczarowania w tej materii. Są chyba dwie drogi: albo skupić się na kresce, albo światłach kluczowych. Pod pojęciem kreski rozumiem nieliczne ciemne linie budujące kompozycję na jasnym, zgoła białym tle. De'facto to podejście rysunkowe (bo tak, też można na fotografię patrzeć). Druga metoda, która jest łatwiejsza i częstsza to bardzo staranna kontrola tonów. Czyli zasadnicze partie nie są czysto białe ale gdzieś 5% (10%) i na tym ustawiasz nieliczne partie dochodzące do zera (lub jeśli są większe to 5%).

    Wybacz, że pokazuje swoje prace (które tu już były) ale po prostu nie chce mi się szukać - kreska



    Choć i tu jak widzisz zera w tle nie ma i jeszcze to







    I na koniec to - chyba jedna z fajniejszych moich prac



    Patrząc teraz na zbiorczo widzę wspólne cechy realizacyjne

    a) światło

    - światła kluczowe dające odblaski na najistotniejszych fragmentach zdjęć
    - dużo światła wypełniającego czyli relatywnie niski kontrast oświetleniowy

    b) dobór przedmiotów
    - jasne
    - z powierzchniami błyszczącymi

    c) przestrzeń
    To chciałbym podkreślić bardzo silnie. Z jakiś powodów przestrzeń jest dla mnie niezwykle ważna. Na gruncie poza zawodowym nie jest chyba przypadkiem, że jeżdżę na nartach w wyższych górkach i kocham to ze względu na pokonywaną i widzianą przestrzeń. Podobnie jest na rowerze. Być może z tego powodu jak popatrzysz na moje realizacje to prawie zawsze jest ona "otwarta w dal". Myślę, że chodzi tutaj nie tylko o moją "fobię" o której wspomniałem ale też o drugi aspekt. Jak nie daje się okazji do skupienia na tle to bardziej wydobywa się przedmiot. Dlaczego o tym napisałem - bo jest to myśl co mi się od razu rzuciła jak zobaczyłem pierwszą zlinkowaną pracę

    4. Analiza foty



    a) koncepcja.
    Koncepcja jest geometryczno- fakturalna. Fotograf chciał podkreślić bryłę i fakturę tego przedmiotu. Prawdopodobnie bał się, że wstawienie jakichkolwiek innych wartości odwróci uwagę. A ponieważ projektant opakowania czerpał z geometrii to fotograf zbudował spójną aranżację co mu znakomicie wyszło. Dopasowane są kąty, faktury i co jest warte podkreślenia tony.
    b) światło
    No cóż, dla mnie... słabo. Zbyt jasne górne powierzchnie trójkątów odciągające uwagę od obiektu. Ale kluczowe jest to wrażenie ciasnej wnęki z przedmiotem. Być może miało to jakoś nawiązywać do szafki, półki na której perfumy z reguły stoją i sięgania po nie. Może. Ale nigdy bym tego tak nie zrobił (mówię o poświeceniu - bo reszta jest świetna).

    5. Konkluzja
    Minimalna zmiana jaką byłoby przyciemnienie wspomnianych powierzchni i otworzenie górnej powierzchni moim zdaniem bardzo by zmieniła wyraz zdjęcia. I zobacz, że o ile low key w jakimś sensie zawsze otwiera przestrzeń to w high key już nie jest to tak oczywiste. Jak przejrzysz foty ze zestawienia co go przygotowałeś to zobaczysz te z otwartą przestrzenią i te z zamkniętą. I pierwsze są udane a drugie mniej. Oczywiście w mojej opinii. Być może warto byłoby to poddać jakiejś szerszej weryfikacji statystycznej. Albo robić po swojemu. Ale z mocną świadomością swoich uwarunkowań psychologicznych.

    Pozdro
    Wiesiek

  6. #746

    Domyślnie

    Dziękuje Wiesiu za obszerny tekst poparty mocnymi materiałami.
    Bardzo chce opuścić te strefę w której się znajduję ale jest to piekielnie trudne ze względu na to że nieważne co wezmę, jak zmienię. Finalnym efekt będzie bardzo zbliżony do tego co już robiłem poprzednio, pomimo obrania innych dróg i narzędzi. Nie mam higieny pracy, jakiegoś stylu z góry narzuconego lub sposobu tworzenia. To wychodzi samoczynnie w trakcie.

    To co piszesz o swoich odczuciach i pasji do gór jest kluczowe w Twoich pracach, jedna z książek opisuje ten wpływ na prace artysty. U mnie wygląda na to że chowałem się w piwnicy. Bardzo często gdy oglądam histogram to mocno leci w lewą stronę. Uśrednienie wywołuje u mnie wrażenie zbyt jasnego. Prawa strona to już prześwietlenie. Do tego ciasnota kadrowania. Zagospodarowanie kadru jak kawalerki z trzema studentami. Jak mam przestrzeń to ją zapełniam przedmiotem.
    Brak mi polotu w pracy, masz racje że nacisk na jakość i detale przytłamsza ekspresje wyrazu.

    Pytasz co chce robić i tu mam wewnętrzną walkę. Na pewno chciałbym być wszechstronnie uzdolniony aby móc robić wszystko co zechce z obrazem i przedmiotem. Mam też wielką blokadę swobody operowania na każdej płaszczyźnie co też tłumaczy monotechniczność. Pomimo wali z nią.

    Dlatego bardzo by mi zależało abyśmy wspólnie wykonali dwa projekty od A do Z abym zobaczył, zrobił i zachwycił się inną drogą. Samodzielnie pomimo wielu prób tkwię w martwym punkcie, co zresztą sam pewnie widzisz że pomimo czasu mój rozwój nie wiele się różni od tego co prezentowałem na początku naszej znajomości.

    Wracając jednak do zdjęć. Bardzo mi się podobają Twój pierwszy set. Jak białe na białym lub czarne na czarnym. Tylko że kolor na kolor a zarazem jak piszesz kreska. Chciałbym zacząć od takiego projektu. Aby złamać mój schemat.
    Wybrałem dwa przedmioty jakie mam w domu aby nie kupować perfum bo budżet biedny a te piękne są bardzo drogie.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2183.JPG
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	308,1 KB
ID:	29527
    Myślisz że dam radę zrobić takie zdjęcie jak tego pachnidła w technice na kreskę? czy to musi być jednak szkło?
    tutaj chciałbym właśnie zagrać wysokim kluczem, wraz z kolorem tła w wspólnej tonacji jak u Ciebie. Aby tony były zbliżone a całość lekka letnia i pogodna.
    Mam też sztuczne róże które nawiązują do zapachu ale boje się że znowu przekombinuje z obrazem. Tym razem postawiłbym na minimalizm który dość ciężko mi wychodzi.
    Na razie w ogóle chciałbym ruszyć z High key bo leżę i kwiczę. Zwłaszcza jak patrzę na te zdjęcia jakie dodałeś i te białe rozbłyski na materiałach i tłach.

    Drugi produkt to jakieś stare mleczko po goleniu. Tutaj chciałbym opowiedzieć historię. Pomysł mam taki aby zrobić to na 3 kartkach z bloku technicznego. Niebawem przedstawiłbym ci szkic abyś mógł zobaczyć czy będzie to w ogóle wykonalne technicznie.
    Pomysł jest tak aby zrobić szparę pomiędzy kartonami tła, jak na jednym ze zdjęć jakie dodałem wczoraj. Ważne aby przez szparę padało światło na jedną ze ścian na której malowałby się cień maszynki do golenia. Miałoby to nawiązywać do produktu i tego że stosuje się go po goleniu.
    Dodatkowo chciałbym użyć kameralnego świtał głównego, spot z góry( fresnel), albo projektor na etykietę. Ważne aby butelka była w jaśniejszym kluczu i lśniła na tle szarości które będą je otaczać. Chciałbym też dać dużo więcej przestrzeni i aby cień oraz błysk pomiędzy blokami był tym pazurem zdjęcia.
    Jak myślisz ten pomysł jest dobry? historia się trzyma kupy? czy można coś lepszego wymyślić?

    Wracając do zdjęć które dodałeś. Drugi set również robi na mnie bardzo mocne wrażenie. Ta plama bieli na lewym robi bardzo dobrą robotę. Za to krople na prawym zdjęciu to sztuka już nie mówię o tym jak to zostało wszystko genialnie ułożone.
    Ja nadal tkwię w pojedynczej kompozycji lub standardowo na trzy.

  7. #747

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta

    Dlatego bardzo by mi zależało abyśmy wspólnie wykonali dwa projekty od A do Z abym zobaczył, zrobił i zachwycił się inną drogą. Samodzielnie pomimo wielu prób tkwię w martwym punkcie, co zresztą sam pewnie widzisz że pomimo czasu mój rozwój nie wiele się różni od tego co prezentowałem na początku naszej znajomości.

    Wracając jednak do zdjęć. Bardzo mi się podobają Twój pierwszy set. Jak białe na białym lub czarne na czarnym. Tylko że kolor na kolor a zarazem jak piszesz kreska. Chciałbym zacząć od takiego projektu. Aby złamać mój schemat.
    Wybrałem dwa przedmioty jakie mam w domu aby nie kupować perfum bo budżet biedny a te piękne są bardzo drogie.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2183.JPG
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	308,1 KB
ID:	29527
    Myślisz że dam radę zrobić takie zdjęcie jak tego pachnidła w technice na kreskę? czy to musi być jednak szkło?
    tutaj chciałbym właśnie zagrać wysokim kluczem, wraz z kolorem tła w wspólnej tonacji jak u Ciebie. Aby tony były zbliżone a całość lekka letnia i pogodna.
    Mam też sztuczne róże które nawiązują do zapachu ale boje się że znowu przekombinuje z obrazem. Tym razem postawiłbym na minimalizm który dość ciężko mi wychodzi.
    Na razie w ogóle chciałbym ruszyć z High key bo leżę i kwiczę. Zwłaszcza jak patrzę na te zdjęcia jakie dodałeś i te białe rozbłyski na materiałach i tłach.


    Kuba!

    Oba przedmioty są wprost idealne bo tutaj klasa roboty albo je dobrze sprzeda albo nie. A jak masz kosmiczne opakowania to same w sobie się bronią.

    Proponuję na razie skupić się na "perfumach". Etap pierwszy to opracowanie koncepcji. W tle głowy jest przyjęte założenie, że projekt powinien być jasny. Czy pion czy poziom - Ty decydujesz. Ale ponieważ pion jest samo narzucający to może poziom? Przyjmijmy też, że cechy o jakie nam chodzi to świeżość, lekkość, polot. Tonacja różowa. I teraz przygotuj pięć koncepcji na fotę. Ja przygotuję też pięć. Założenie jest aby zrealizować co najmniej trzy. Jedną wskazaną przez Ciebie, jedną przez mnie i co najmniej jedną przez kolegów z forum (jeśli będą mieli ochotę się włączyć). Nic nie stoi na przeszkodzie aby ktoś inny podał też kolejne koncepcje. Po wyborze koncepcji będziemy rozmawiać o koncepcji realizacyjnej (metodzie wykonania)

    Później weźmiemy się za drugi przedmiot.

    Pozdro
    Wiesiek

  8. #748

    Domyślnie

    Świetnie Wiesiu.
    Masz rację od razu narzuca mi się pion i ciasne kadrowanie. Więc lecimy z poziomem i myślę że tym razem szeroko. Przygotuje 5 koncepcji.
    Jutro góra w niedziele przedstawie swoje pomysły.
    Udało mi się też dziś kupić różowy papier idealny do tego zadania. Oraz znalazłem sklep plastyczny który będzie mi bardzo pomocny w przyszłych pracach, zwłaszcza z kolorem itd.
    No więc biorę się do myślenia nad wizjami i wracam do Ciebie z konkretnymi szkicami.

    Pozdrawiam i udanego weekendu

  9. #749

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    (...)
    No więc biorę się do myślenia nad wizjami i wracam do Ciebie z konkretnymi szkicami.

    (...)
    Powodzenia

  10. #750

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 6868 Zobacz posta
    Powodzenia
    Dzięki Dorzuć swoje 5 pomysłów aby było weselej

Strona 75 z 107 PierwszyPierwszy ... 2565737475767785 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Edytorial - Memory Remains (100% krakowski)
    By aboutalithium in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-04-2011, 20:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •