Close

Strona 73 z 73 PierwszyPierwszy ... 2363717273
Pokaż wyniki od 721 do 725 z 725

Domyślnie Stolikowy advertorial i edytorial

po takich wpisach moge skrobnac tylko: Wiesiu ty jestes nasza Swietlistoscia
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

Domyślnie

Dołączam się do "hymnów pochwalnych".
    Dziękuję za już, z nadzieją czekam na więcej.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Ślicznie dziękuje za kolejną pozycje wartą poznania
    Sam też zbieram różne rupiecie zwane, rekwizytami. Obecnie poluje na starą ramę okienną albo paten jak coś takiego wykonać samodzielnie. Mam dużą szybę którą czasami chciałbym aby robiła za okno.

Wracając do kolorów to ja dość mocno żelami operuje i też uwielbiam zestawienie czerwieni z błękitem. Dla mnie wizualnie lepiej się to komponuje niż czerwień z zielenią.
    Tak sobie wertuje Twój wątek i trafiłem na naszą rozmowę o świetlne dziennym i tych właśnie żelach.
    Warto wracać do tego tematu bo w sumie dużo pozapominałem. Tak to jest gdy się nie utrwala wiedzy realizując jakieś zadania. A że jest już 72 strony tak więc jest co wertować.

Wiesiu w moim temacie wspominałeś coś o dużym projekcie, porównywalnym z Polarem. Możesz zdradzić coś więcej?

Pozdrawiam
    Książka zamówiona, ciekawe co uda się z niej wyciągnąć.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Książka zamówiona, ciekawe co uda się z niej wyciągnąć.
    Rzeczy, które wiesz ale nie wiesz, że wiesz. I takie o których nie wiesz ale się dowiesz.

Odpowiadając na Twoje pytanie w kwestii tematu nad którym pracuję to musisz uzbroić się w cierpliwość. Jest szansa, że za pół roku to opiszę. A właściwie to mam wielką nadzieję, że będę miał się czym pochwalić...

Pozdro
    Wiesiek

Domyślnie

Pół roku to masa czasu, jak dobrze pamiętam to już jakąś próbkę wykonałeś i się bardzo podobała. Więc skoro nie chcesz nic pokazać to może opisz w swoim stylu cały proces tworzenia pomysłu pod ten projekt.
    Bo robi się bardzo tajemniczo i ciekawie zarazem. Dobrze wnioskuje że to będą zdjęcia reklamowe albo kalendarzowe z dużym naciskiem na walor wizualny i przykuwanie uwagi?

Strona 73 z 73 PierwszyPierwszy ... 2363717273