Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Grip

  1. #11

    Domyślnie

    Ok. Dzięki za radę

  2. #12

    Domyślnie

    Jeszcze mam pytanko jak zmienić motyw menu w nikoni chodzi mi o to co jest na ektanie gł. przystarcie aparatu Wiem że się da bo kiedyś się bawiłem lecz teraz nie mogę tego znaleźć w ustawieniach

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukas92 Zobacz posta
    Jeszcze mam pytanko jak zmienić motyw menu w nikoni chodzi mi o to co jest na ektanie gł. przystarcie aparatu Wiem że się da bo kiedyś się bawiłem lecz teraz nie mogę tego znaleźć w ustawieniach
    Jeszcze kup sobie zestaw naklejek z pokemonami bo to przecież najważniejsze jak wygląda obudowa i jaki kolor ma menu
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Grip
    By bambus1181 in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 12-04-2013, 21:28
  2. Grip
    By Empire in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-01-2011, 17:43
  3. Grip D50 - nowy grip z wyświetlaczem LCD od Jenis
    By MrQba in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 21-06-2007, 09:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •