Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Bryza

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Bryza

    Witam,
    Kilka fotek przywiezionych z urlopu. Będę wdzięczny za każdy komentarz

    1

    2

    3

    4

    5
    Ostatnio edytowane przez kilkazzłotych ; 12-07-2016 o 00:52

  2. #2

    Domyślnie

    1 i 2 są fajne, całkiem dobre kadry, bardzo przyjemne kolory. Na 1 mały błąd w obróbce, pień się świeci.
    Na 3 tak na prawdę nic nie ma, a nieostrość pierwszego planu dodatkowo przeszkadza.
    Na 4 bałagan, wzrok błądzi.
    5 ma zadatki na świetny kadr, gdybyś tylko pokazał całą łódkę.

    Bardzo dobre kolory na wszystkich zdjęciach, ale tylko 1 i 2 się broni jeśli chodzi o kadrowanie. Niemniej jednak, potencjał, zwłaszcza ze względu na obróbkę, jest duży.

  3. #3

    Domyślnie

    Wypowiem się na temat zdjęcia nr 3. Nieostrość pierwszego planu by mi nie przeszkadzała, gdyby nie było tam jednego drobnego szczegółu (w okolicach środka kadru, lekko na prawo). Nie wiem, czy to muszelka, czy może coś innego, ale ten element zwraca moją uwagę, ale jego nieostrość jest denerwująca. Poza tym muszę powiedzieć, że zdjęcie plaży z poziomu piasku jest moim zdaniem ciekawe i mi taka perspektywa odpowiada. Chmury mocno obrobione, przez co uwydatniłeś ich "strukturę", dobrze komponują się z nierównościami na piasku. Mi to zdjęcie się podoba, a gdybyś spróbował występlować tą przeszkadzajkę z pierwszego planu, podobałoby się jeszcze bardziej.
    Pozdrawiam, Czarek
    blog
    instagram
    instagram2

  4. #4

    Domyślnie

    Tak lepiej?

    Mam jeszcze inne ujęcia łódki może coś znajdę

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar DrAszyr
    Dołączył
    06 2015
    Miasto
    Starogard Gdański
    Posty
    235

    Domyślnie

    Mnie też podobają się zdjęcia "z poziomu piasku", ale zawsze mam dylemat jak nisko zejść i jak bardzo przymknąć... Pierwszy plan w takich przypadkach jednak powinien być ostry. PS. Akurat oglądam te foty na AMOLEDzie, ale mimo to kolory wydają się wybitnie "oczojebne". Nie za dużo saturacji (zwłaszcza łódka)?
    Biały Samsung Galaxy S5 z trybem Live View...
    ... i jakieś Nikony (czarne).

  6. #6

    Domyślnie

    1 i 3 dla mnie (po wywaleniu przeszkadzajki z 3. którą podobnie, jak cezary-k też zauważyłem w pierwszej kolejności i powalczeniu z jasnym halo wokół pnia na 1)
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Bryza na jeziorze Solińskim
    By tmsh in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-11-2015, 20:06
  2. [ Krajobraz ] Swieża bryza
    By Pershing in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 21-09-2010, 22:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •