Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    To jest niestety częste. Pamiętam, jak gość chciał wykorzystać mój lokal do reklamy (plus musiałbym zrobić parę drobiazgów, poświęcić czas, nieważne). Zaproponował mi 500 zł, bagatelizując całą sytuację, ot, taki filmik, który będzie migawką w reklamie pewnej stacji tv Ponieważ żona od lat pracuje w marketingu, nie trudno było ustalić, że taka reklama (raczej sesja, zdjęciowa zresztą też) normalnie kosztowała wtedy jakieś 5000 zł. Gość doskonale o tym wiedział, bo jak go spławiłem, to jeszcze bezczelnie truł, że jak następnym razem będzie kręcił reklamę i budżet będzie 5000 to do mnie przyjdzie (jeśli teraz się zgodzę). Tak, kolego, przyjdź, jak będziesz chciał zapłacić, a nie mnie wyrolować

  2. #12
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Oj tam... szeptana reklama i dobre zlecenia wielu się marzą, a większość zaczyna się od telefonu albo spotkania z tekstem "na dobry początek współpracy za darmo, a potem zlecenia za XXXX kasy 2-3x w miesiącu"

  3. #13

    Domyślnie

    Cześć, odkopię trochę temat bo może uda mi się sprzedać swoje pierwsze zdjęcie do celów reklamowych

    Co muszę spełnić prawnie aby móc takie zdjęcie komuś sprzedać (jako plik do wielokrotnego użytku). Jak wygląda licencja o której pisaliście wyżej (może ktoś coś ma do udostępnienia przykładowego)? Jak to później rozliczyć aby mnie US nie ścigał?

    Czas nagli ze względu, że na dniach muszę napisać prośbę do komendanta o zgodę na dodatkowy zarobek, tylko muszę wiedzieć jak to opisać.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-03-2013, 20:12
  2. Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 29-10-2012, 22:51
  3. Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 23-07-2012, 15:21
  4. Umowa kupna/sprzedaży sprzętu fotograficzne
    By Borowa in forum Fotografia a prawo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-04-2012, 21:59
  5. gwarancja a rękojmia (umowa kupna sprzedaży)
    By virooz in forum Fotografia a prawo
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 21-02-2009, 23:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •