Witam,
Chciałabym zapytać ,albo raczej prosić o pomoc ;l
Mam problem , mianowicie robię zdjęcia podczas meczy w pobliskim klubie i posługuję się Nikonem D3000 i obiektywem AF-S Nikkor 55-300mm 1,4-5,6 GED i na początku sprawował się dosyć dobrze przy ligach klasy A i B , lecz teraz po 3 latach robienia zdjęć , fotografie wydają się tracić jakoś i ostrość i planuje zakupić inny sprzęt lecz nie mam pojęcia jaki gdyż mam 16 lat i jestem amatorem :l
Bardzo prosiłabym o pomoc , doradzenie w tej sprawie.
Dziękuje i pozdrawiam![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami