Witam,
Mam maly problem z ustawieniami w Picture Control przy moim D3200. Niby zdjecia sa ok, ale jakos kolory mnie nie do konca zadowalaja. Moglby mi ktos podac jakies sensowne ustawienia Picture Control dla tego akurat aparatu? Probowalem sam sie tym bawic, ale ilosc mozliwych kombinacji mnie przerasta. Z gory dziekuje!![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami