Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    no1
    Gość

    Domyślnie D3200, Picture Control

    Witam,
    Mam maly problem z ustawieniami w Picture Control przy moim D3200. Niby zdjecia sa ok, ale jakos kolory mnie nie do konca zadowalaja. Moglby mi ktos podac jakies sensowne ustawienia Picture Control dla tego akurat aparatu? Probowalem sam sie tym bawic, ale ilosc mozliwych kombinacji mnie przerasta. Z gory dziekuje!

  2. #2

    Domyślnie

    Tu masz gotowe profile do Nikona, możesz załadować swoje zdjęcię i wybrac profil, który Ci pasuje. Jest też podgląd ustawień - http://nikonpc.com
    D750, S 35:1.4, T 24-70:2.8 G2, SB700

  3. #3

    Domyślnie

    Najlepszym sposobem jest zapomnieć o PC i robić w RAWach, a kolorami zająć się na komputerze.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  4. #4
    no1
    Gość

    Domyślnie

    Dzieki, moze rzeczywiscie cos z tego skorzystam.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Duzo zdjec robie wlasnie w RAWach, ale obrabiam je tylko w ViewNX. Photoshop mam, ale mam zbyt malo czasu zeby go poznac i nauczyc sie nim poslugiwac.

  5. #5
    no1
    Gość

    Domyślnie

    Witam ponownie. Od ostatniej wizyty tutaj zmienilem aparat, kupilem D7100. Poprzedni uzytkownik pousuwal wszelakie ustawienia, lacznie z PC. Probowalem wgrac profile ze strony podanej przez kolege joterem, ale nie daje rady! Jak probuje z PC Utility 2 bezposrednio na aparat, to mi wyskakuje powiadomienie, ze jest to niemozliwe. Gdy probuje z karty (wgrywam dany profil na karte, karte wkladam do aparatu), to aparat mi mowi ze na karcie nie ma ustawien PC. Co robie zle? Moze mi ktos cos poradzic?

  6. #6

    Domyślnie

    W jaki sposób wgrywasz ustawienia na kartę? Powinno je eksportować bezpośrednio z programu PC Utility.

  7. #7

    Domyślnie

    Nie da się usunąć wszystkich ustawień PC. Te standardowe są na sztywno wpisane w oprogramowaniu aparatu.

    A do tego, aby wgrać profile do aparatu, to muszą być one odpowiednio zapisane na karcie - oprócz folderu, to jeszcze nazwa i numer w profilu.
    Najlepiej to wyeksportuj sobie jakiś profil z aparatu na kartę i tak wgraj kolejne.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  8. #8
    no1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sl011 Zobacz posta
    W jaki sposób wgrywasz ustawienia na kartę? Powinno je eksportować bezpośrednio z programu PC Utility.
    I tak tez wgrywalem, ale nie wiedzialem o folderze i podpisie. Teraz juz jest ok.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez GonzoG Zobacz posta
    Nie da się usunąć wszystkich ustawień PC. Te standardowe są na sztywno wpisane w oprogramowaniu aparatu.

    A do tego, aby wgrać profile do aparatu, to muszą być one odpowiednio zapisane na karcie - oprócz folderu, to jeszcze nazwa i numer w profilu.
    Najlepiej to wyeksportuj sobie jakiś profil z aparatu na kartę i tak wgraj kolejne.
    Dzieki! Nie wiedzialem o tym folderze i nazwie z numerem, teraz juz jest w porzadku. Jeszcze raz dzieki za rade!

Podobne wątki

  1. picture control
    By ptasiek49 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-05-2015, 21:24
  2. D300s vs Picture Control
    By wuyaszek in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 08-01-2015, 10:02
  3. picture control utility
    By pawelek69 in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-11-2014, 12:23
  4. Picture Control
    By apaw in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 28-12-2013, 19:50
  5. picture control
    By crisder in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14-09-2010, 12:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •