Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    O to muszę poszukać takiej wersji. Ciężka sprawa ska wykombinowałeś j. polski?
    Ostatnio edytowane przez manfred ; 14-06-2016 o 21:50

  2. #12

    Domyślnie

    W menu Pomoc\Sprawdź aktualizacje (znajdziesz w swojej anglojęzycznej wersji odpowiedniki) jest ścieżka do geosettera w wersji beta. Ja na tej właśnie wersji pracuję (u mnie jest stabilna i nic nigdy się nie wysypało) i chyba właśnie tam był polski pakiet językowy.
    Pozdrawiam, Czarek
    blog
    instagram
    instagram2

  3. #13
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Dzieki dziś sprawdzę jeśli się nie uda rezygnuje. Poświęciłem wczoraj cały dzień i niestety nic darmowego nie wykona przesunięcia czasu na większej ilości zdjęć.

    Jeśli możesz podaj mi numer wersji programu. Bo niestety jezyka polskiego nie mam.
    Ostatnio edytowane przez manfred ; 15-06-2016 o 06:41

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Dzieki dziś sprawdzę jeśli się nie uda rezygnuje. Poświęciłem wczoraj cały dzień i niestety nic darmowego nie wykona przesunięcia czasu na większej ilości zdjęć.
    A czy w ciągu tego całego dnia zechciałeś poświęcić choć 10 minut na "rozgryzienie" ExifToola?

    Tu masz rozwiązanie podane na tacy, da się zrobić DOKŁADNIE to, co chcesz (tj. przesunąć czas o zadaną wartość):

    http://www.labnol.org/software/chang...ictures/28336/

    PS: Oczywiście przypominam, że wszelkie operacje wykonujemy na kopiach plików, najlepiej w osobnym folderze.
    Ostatnio edytowane przez Merde ; 15-06-2016 o 07:10
    FF (Fuji + Fuji)

  5. #15
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    W ciągu tego całego dnia poświęciłem jedną minutę na ten właśnie program. Dodatkowo wiem że darmowe programy breezebrowser, Faststone, oraz tutaj oprócz tego który podał mi cezary tego nie potrafią zrobić. Dziś jeszcze raz przeczytałem to co podał mi cezary i bez problemu cofnąłem czas w wybranych plikach. Nie rób ze mnie leniwego ignoranta choć może to tak wygląda ale w wieku 45 lat praca na programach nie jest u mnie taka błyskotliwa. Co to wspomnianego przez ciebie programu otwierał mi się wiersz poleceń a dla mnie to już czarna dziura.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Nie rób ze mnie leniwego ignoranta choć może to tak wygląda ale w wieku 45 lat praca na programach nie jest u mnie taka błyskotliwa. Co to wspomnianego przez ciebie programu otwierał mi się wiersz poleceń a dla mnie to już czarna dziura.
    To żaden wstyd przyznać się że się czegoś nie rozumie, ja też jak mam coś zrobić ExifToolem to najpierw trochę czasu muszę poświęcić na czytanie helpa i googlanie.
    Protestuję tylko przeciwko niezgodnemu z prawdą stwierdzeniu, że "nic darmowego nie wykona przesunięcia czasu na większej ilości zdjęć".

    Zaryzykuję stwierdzenie, że jeśli czegoś nie da się zrobić ExifToolem, to nie da się zrobić niczym innym
    FF (Fuji + Fuji)

  7. #17
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Jedno jest pewne przed zleceniem siąde sobie wygodnie i zsynchronizuje dwa body ... na pewno bardzo dokładnie Nie mniej dzięki za pomoc i pomyślne rozwiązanie.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    ...Zaryzykuję stwierdzenie, że jeśli czegoś nie da się zrobić ExifToolem, to nie da się zrobić niczym innym ...
    ExifTool jest integralną częścią Geosetter'a
    Pozdrawiam, Czarek
    blog
    instagram
    instagram2

  9. #19

    Domyślnie

    To ja podpytam jak już macie taki sam czas w obu body i po zleceniu przychodzicie do domu, zrzucacie pliki i co dalej? Sortujecie wg czasu, zmieniacie grupowo nazwę, jakimś programem czy może przy zrzucaniu korzystacie z Nikon Transfer?
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  10. #20
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Nie rób siary. Napisz nowy wątek a pomożemy

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Nie rób siary. Napisz nowy wątek a pomożemy.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Automatyczna zmiana czasu naświetlania w trybie M
    By Karmolina in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-10-2015, 14:40
  2. Masowa zmiana exif
    By Dj Haker in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-05-2015, 14:46
  3. Zmiana daty w exif
    By cinki23 in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-10-2009, 02:35
  4. Zmiana daty w EXIF
    By probak in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-10-2008, 23:21
  5. sortowanie wg czasu wykonania i zmiana nazwy
    By R in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-09-2008, 09:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •