Szukaj
Bardzo ładnie pokazane...
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
technicznie bez zarzutu i o ile na początku 1 była dla mnie taka jakaś tak im dłużej patrzę tym mi się bardziej podoba, na równi z 2 i 3
możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby
Witam.
Faktycznie, bardzo ładne te kadry. Zdj. nr. 3 - najlepsze z serii.
Szkoda, że przy drugim zdjęciu nie poszedłeś w prawo i nie ustrzeliłeś bardziej klimatycznego obrazu.
A były ku temu warunki.
Pozdrawiam, Sentire.
Wszystko piękne i o fajnych barwach, ale "logo" przyciąga zbytnio uwagę (przynajmniej dla moich oczu).
Warunki były faktycznie klimatyczne. Niestety nie da się tego samego powiedzieć o samym miejscuNie mówię, że się nie da ustrzelić niczego bardziej klimatycznego, ale ja tam nic więcej nie widziałem
Ani w lewo ani w prawo. Takie brzydkie nowe molo (wybudowane ze środków UE
).
Pomyślę zatem o jakimś znaku wodnym w centrum kadru![]()
Ale piękne kadry - gratuluję Maćku
Fajne kadry w dobrej, naturalnej kolorystyce. Podoba sie
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
[QUOTE
Pomyślę zatem o jakimś znaku wodnym w centrum kadru[/QUOTE]
Wody w centrum kadrów masz już sporo ...![]()
NIKON
Skontaktuj się z nami