Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Trzy zachody bez ND - [Nemeth]

    Witam

    Czasami przytrafia mi się zrobić zdjęcie bez filtrów
    Zestaw Nikon d800 + Tokina 12-24 na 19 mm (zdj. 1), Tamron 15-30 (zdj. 2 i 3), vertoramy

    1.
    2.
    3.
    pozdr.

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo fajne kadry, technicznie bdb jak tu u Ciebie.
    Tylko oglądać z radością.
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube:::

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo ładnie pokazane...
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  4. #4

    Domyślnie

    technicznie bez zarzutu i o ile na początku 1 była dla mnie taka jakaś tak im dłużej patrzę tym mi się bardziej podoba, na równi z 2 i 3
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  5. #5

    Domyślnie

    Witam.
    Faktycznie, bardzo ładne te kadry. Zdj. nr. 3 - najlepsze z serii.
    Szkoda, że przy drugim zdjęciu nie poszedłeś w prawo i nie ustrzeliłeś bardziej klimatycznego obrazu.
    A były ku temu warunki.
    Pozdrawiam, Sentire.

  6. #6

    Domyślnie

    Wszystko piękne i o fajnych barwach, ale "logo" przyciąga zbytnio uwagę (przynajmniej dla moich oczu).

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sentire Zobacz posta
    Witam.
    (...)
    Szkoda, że przy drugim zdjęciu nie poszedłeś w prawo i nie ustrzeliłeś bardziej klimatycznego obrazu.
    A były ku temu warunki.
    Pozdrawiam, Sentire.
    Warunki były faktycznie klimatyczne. Niestety nie da się tego samego powiedzieć o samym miejscu Nie mówię, że się nie da ustrzelić niczego bardziej klimatycznego, ale ja tam nic więcej nie widziałem Ani w lewo ani w prawo. Takie brzydkie nowe molo (wybudowane ze środków UE ).

    Cytat Zamieszczone przez Maly.Psikus Zobacz posta
    Wszystko piękne i o fajnych barwach, ale "logo" przyciąga zbytnio uwagę (przynajmniej dla moich oczu).

    Pomyślę zatem o jakimś znaku wodnym w centrum kadru

  8. #8

    Domyślnie

    Ale piękne kadry - gratuluję Maćku

  9. #9

    Domyślnie

    Fajne kadry w dobrej, naturalnej kolorystyce. Podoba sie
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  10. #10

    Domyślnie

    [QUOTE


    Pomyślę zatem o jakimś znaku wodnym w centrum kadru [/QUOTE]

    Wody w centrum kadrów masz już sporo ...
    NIKON

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Trzy zimowe - [Nemeth]
    By Nemeth in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 30-01-2014, 22:14
  2. [ Krajobraz ] Bez kamieni - [Nemeth]
    By Nemeth in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15-04-2010, 17:51
  3. [ Krajobraz ] TRZY zachody
    By mirektoja in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 11-08-2008, 16:40
  4. [ Krajobraz ] Trzy zachody cz. 2
    By mirektoja in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 11-08-2008, 06:32
  5. [ Krajobraz ] Trzy oblicza zimy - [Nemeth®]
    By Nemeth in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 23-12-2007, 15:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •