Wielkie dzięki!
Bardzo ciekawa rzecz - warto spojrzeć na inne plecaki tej firmy no i przede wszystkim modułowość
http://www.powderline.cz/cs/technet/...-firmy-f-stop/
http://www.powderline.cz/cs/technet/...-firmy-f-stop/
model Kenti jest z bocznym dostępem czyli nie trzeba rzucać na glebę.
pozdro
Wiesiek
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami