chyba zaczne od gimpa może gdzieś znajde spolszczeniedzęki wielkie =D
Szukaj
chyba zaczne od gimpa może gdzieś znajde spolszczeniedzęki wielkie =D
''Fotografia jest lekarstwem na moją fascynację światem''
Niewiem jak wy robice np takie rzeczy w głowie mi sie to nie miesci ---> http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=21290 =(
''Fotografia jest lekarstwem na moją fascynację światem''
Skontaktuj się z nami