Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Dobry program do obróbki......

    Mam pytanie ponieważ zaczynam przygode z obróbką... Więc jaki program jest dobry z kąd go wziąść i najlepiej żeby był z opisem...?? Dajcie jakieś linki.. lub coś
    Pozdrawiam
    ''Fotografia jest lekarstwem na moją fascynację światem''

  2. #2

    Domyślnie

    Photoshop - głównie ze sklepu
    Gimp - np stąd
    Ostatnio edytowane przez Paweł M ; 23-05-2007 o 23:22
    Paweł

  3. #3

    Domyślnie

    A dużo jest gorszy Gimp od Photoshopa ??
    ''Fotografia jest lekarstwem na moją fascynację światem''

  4. #4
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lovelas Zobacz posta
    A dużo jest gorszy Gimp od Photoshopa ??
    Bardzo dużo gorszy. Jak kupisz fotoszopa, to będziesz robił fotki takie jak robi Andy_O, sailor albo LuCas. A jeśli gimp, no cóż, knoty będą.

  5. #5

    Domyślnie

    bzdury Ci piszą to nie program decyduje o jakości fotki
    a programów za free też jest kilka, polecam ten wątek http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=71725 co prawda nie tylko o grafice ale o programach za free
    pozdrawiam Piotr


  6. #6

    Domyślnie

    lovelas, gimp ma praktycznie te same możliwości co ps a jest darmowy. ściągnij, zainstaluj, potestuj ...

    mam kolegę, który od ponad 2 lat pracuje tylko na gimpie i fotki też ma "jak z ps-a"
    Paweł

  7. #7

    Domyślnie

    jak od początku zaczniesz z Gimpem to nie bedzie ci przeszkadzać jego odmienność od PS. Program jest bardzo dobry i nie odbiega od PS, a narzekają ci co nie potrafią/nie chcą znaleźć sobie pewnych funkcji które są umieszczone w innych miejscach bądź działają na troszkę innej zasadzie.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gawronnek Zobacz posta
    bzdury Ci piszą to nie program decyduje o jakości fotki
    Gawronek, nie wyczuł ironii Pebeesa....

  9. #9

    Domyślnie

    wyczuł, wyczuł
    pozdrawiam Piotr


  10. #10

    Domyślnie

    na początek spróbuj z Corel Paint Shop Pro Photo XI, jest po polsku i ma wersję trial, po prawej stronie masz coś w rodzaju samouczka więc na początek wystarczy, później można w nim na prawdę fajne rzeczy robić. Nie ustępuje dużo Photoshopowi, a korzystniejszy cenowo. Spróbuj także trial'a Lightroom'a Adobe, na prawdę dopracowane narzędzie do podstawowej obróbki fotek
    D80. ;D

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •