Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: List intencyjny

  1. #1

    Exclamation List intencyjny

    Chcę złożyć papiery na dofinansowanie na własną działalność do UP i dobrze by było, jak bym załączył tam właśnie taki dokument, gdzie widać od razu, że robotę przy zdjęciach bym miał, a nie dadzą mi kasę, a ja nawet jednej imprezy nie zrobię, bo nie będę miał brania.

    Pisał ktoś kiedyś list intencyjny i mógłby podzielić się dobrym wzorem?

    Szukam w necie i nie widzę nic odnośnie fotografii

  2. #2

    Domyślnie

    Ten, który Ci ten list wystawia, krótko pisze:
    Ja (My), firma taka i taka, po zapoznaniu się z ofertą/pracami/zdjęciami/itp. Pana Takiego a Takiego wyrażamy głęboką chęć współpracy i dawania zleceń fotograficznych Panu Takiemu a Takiemu. Współpraca polegać będzie na:
    - wymieniamy pola współpracy
    - .......
    i podpis na końcu.
    No i pieczątki. Bo one dla PUPu są ważne.


    Przygotuj kilka takich.
    Jakiś dom weselny (śluby), jakaś firma budowlana to fotografii wnętrz, jakaś restauracja, hotel, sklep stacjonarny czy internetowy szczególnie.
    Wszystko łykną w PUPie, jak młode pelikany, albo gimnazjaliści Korwina.
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  3. #3
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale jak to ma być wirtualna działalność to trudno będzie zarobić na zus

  4. #4

    Domyślnie

    Przez dwa lata to tylko 300zl...
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  5. #5

    Domyślnie

    Raczej coś około 450 zł

  6. #6

    Domyślnie

    465,28zł - przez pierwsze 2 lata
    288,95zł - sama składka zdrowotna, jeżeli jest się zatrudnionym na umowę o pracę na cały etat

  7. #7

    Domyślnie

    Jak jest się zatrudnionym na umowę o pracę, to trochę ciężko o dotację dla bezrobotnych

  8. #8

    Domyślnie

    Aa w sumie racja, zapomniałem, że trzeba być zarejestrowanym bezrobotnym ;p
    (w czasie składania wniosku w każdym razie...)
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  9. #9

    Domyślnie

    Znam sześć osób które wzięły dotację na działalność foto. Żadna z nich już fotografią zarobkową się nie zajmuje. Gdzie tu sens i logika?
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  10. #10

    Domyślnie

    A Ty myślałeś, że o fotografię chodzi a nie darmowe pieniądze?
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. dwa zdjęcia i list
    By bogdi64 in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-10-2011, 18:16
  2. Napisz list do...
    By docxxx in forum Serwis
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 03-01-2010, 23:06
  3. [ Krajobraz ] List w butelce
    By Al Koholik in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 09-12-2009, 23:55
  4. list do Świętego Mikołaja
    By ADAS in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 28-12-2007, 19:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •