Chcę złożyć papiery na dofinansowanie na własną działalność do UP i dobrze by było, jak bym załączył tam właśnie taki dokument, gdzie widać od razu, że robotę przy zdjęciach bym miał, a nie dadzą mi kasę, a ja nawet jednej imprezy nie zrobię, bo nie będę miał brania.
Pisał ktoś kiedyś list intencyjny i mógłby podzielić się dobrym wzorem?
Szukam w necie i nie widzę nic odnośnie fotografii![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami