Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 61
  1. #1

    Domyślnie Z cyklu dalekie obserwacje: moje Miasto, moje Góry


    Nowa miejscówka i cztery kadry z dwugodzinnego oczekiwania na poprawę warunków i odsłonięcie całego Lodowego... dopiero później stwierdziłem, że czyste niebo byłoby mniej ciekawe...


    Zapraszam


    1

    2

    3

    4


    Pozdrawiam z Krakowa



    Grzegorz vs Milk
    Teraz Lady Ku

  2. #2

    Domyślnie

    łoooo panie, aleś pan dowalił, niezła robota
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  3. #3

    Domyślnie

    Hype wokol Krakowa jest dla mnie niezrozumialy a ten set to smutne tego potwierdzenie: kosciol Mariacki za sciana z wielkiej plyty, wielka plyta w roli glownej i wielka plyta przycieta- brakuje jedynie kosciola mariackiego na tle kominow Nowej Huty- jest taka miejscowka? Z Nowa Huta z kosciolem? Ani to panorama miasta, ani gor, ani nic to nie jest. Jesli te 2 godziny czekania poswiecil kolega nieregularnym czasownikom francuskim to nie byl to czas zmarnowany. P.S. ...albo angielskim
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 19-05-2016 o 21:40
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  4. #4

    Domyślnie

    Godoj zdrow! Ło w morde!Mnie sie podoba.Zazdraszczam miejscówki i krajobrazu.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sufenta Zobacz posta
    Hype wokol Krakowa jest dla mnie niezrozumialy a ten set to smutne tego potwierdzenie: kosciol Mariacki za sciana z wielkiej plyty, wielka plyta w roli glownej i wielka plyta przycieta- brakuje jedynie kosciola mariackiego na tle kominow Nowej Huty- jest taka miejscowka? Z Nowa Huta z kosciolem? Ani to panorama miasta, ani gor, ani nic to nie jest. Jesli te 2 godziny czekania poswiecil kolega nieregularnym czasownikom francuskim to nie byl to czas zmarnowany. P.S. ...albo angielskim
    hmm... miałem nic nie pisać ale jednak się przemogłem. Pamiętam czasy tego Forum gdy za błąd dostawało się upomnienie, mając na celu dbałość o czystość i jakość wypowiedzi... idąc Twoim tokiem rozumowania myślę, że to jednak nie ja powinienem popracować nad słówkami

    Wracając do zdjęć ... cóż z założenia nie miały to być panoramy... ot krajobraz, tyle, że w naszych stronach wcale nie taki codzienny i łatwy do uchwycenia. Blokowisk nie przestawię a kominy wrzucę w następnym secie
    Teraz Lady Ku

  6. #6

    Domyślnie

    Nie słuchaj sufenty, widok zdecydowanie z kategorii obserwacji właśnie i a tej kategorii bezkonkurencyjny.

    Swoją drogą dokładnie taki widok miał reklamować Igrzyska

    Gratulacje.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sufenta Zobacz posta
    Hype wokol Krakowa jest dla mnie niezrozumialy a ten set to smutne tego potwierdzenie: kosciol Mariacki za sciana z wielkiej plyty, wielka plyta w roli glownej i wielka plyta przycieta- brakuje jedynie kosciola mariackiego na tle kominow Nowej Huty- jest taka miejscowka? Z Nowa Huta z kosciolem? Ani to panorama miasta, ani gor, ani nic to nie jest. Jesli te 2 godziny czekania poswiecil kolega nieregularnym czasownikom francuskim to nie byl to czas zmarnowany. P.S. ...albo angielskim
    Więc bierzesz w sumie dowolne polskie miasto, szukasz tam bloków z wielkiej płyty i kościoła (może nie Mariackiego ale jednak), i otrzymujesz dokładnie to samo. Więc taką krytykę możesz przypiąć do (praktycznie) każdego miasta w Polsce.
    Dlatego komentowanie, że to jest "hype" wokół Krakowa (Warszawy, Poznania, Wrocławia, Gdańska, itp, itd) jest lekko mówiąc niefortunne.
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  8. #8

    Domyślnie

    Kilka razy sprawdziłem ustawienia monitora - jak dla mnie dramatycznie zły WB....góry w tle ciekawe, ale kadry bardzo słabe. Nie podoba mi się, ale to subiektywny odbiór. Może tematycznie nie moja bajka…..?
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  9. #9

    Domyślnie

    Mam dzis dzien konia wiec jade dalej:
    Kadry jako takie mi sie podobaja ale nie podoba mi sie obrobka a konkretniej kolory i balans bieli. Wydaje mi sie, ze choc nigdy nie bylo mi dane skorzystac z tego narzedzia w LR (bo mam 5.4), to moze warto by tez bylo pobawic sie dehaze w tym wypadku?

    Pzdr
    usuniety bo obrażał uczucia religijne

  10. #10

    Domyślnie

    Cóż z WB zawsze miałem problem... w przypadku takich "dalekich" kadrów gdzie nakładają się kolejne odległe plany zwykle dążę do uśrednienia wartości ... na końcu trochę białego śniegu a z przodu żółci zachodzącego słońca. Pewnie magicy obróbkowi lepiej poradzili by sobie z tematem...

    Co do kadrów to też szału nie ma, wszak to są tylko wycinki... jeśli ktoś chce powalczyć (chętnie się poduczę) poniżej "surówka"

    Teraz Lady Ku

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Moje miasto....
    By zaza67 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-12-2012, 23:20
  2. [ Reportaż ] Moje miasto
    By hrabi in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-01-2010, 10:26
  3. [ Krajobraz ] .....moje miasto.....
    By Greg77 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 21-12-2009, 19:06
  4. [ Reportaż ] Moje miasto - miasto rozmaitości
    By ryszkut in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-12-2009, 02:13
  5. [ Krajobraz ] ~ Moje miasto ~
    By mswilk in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 08-11-2009, 17:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •