Witam wszystkich,
Posiadam Nikona p7800. Przeglądając allegro zauważyłem do kupienia Filtr polar NISI CPL 40,5mm.
Moje pytanie, czy jest sens kupna takiego filtra do mojego aparatu?
Zbliża się lato więc słońca będzie co raz więcej więc pomyślałem o dobrych zdjęciach w świetle.
Dodam, że jestem amatorem
pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami