Close

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 150
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez basket Zobacz posta
    I co? Teraz więc lepiej nic nie pisać, bo jak napiszę, to zaraz jestem fanbojem. Jak nie napiszę, to się przyznaje do fanbojstwa
    d90a Ty czyim jesteś funbojem?
    Ja...to...w zasadzie ...
    cycki lubię !!!

    Hehe

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burton Zobacz posta
    Czemu nie zastąpić tego jedną małą puszką ?
    Wcale nie taką małą

  3. #13
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    d90 po prostu lubi narzekać - wystarczy poczytać ostatnie tysiąc postów naszego forumowego kolegi. bez obrazy


    Mi się nie podoba, że zdjęcia zostały zalinkowane , a nie umieszczone jak robią to wszyscy w odpowiednim dziale. Natomiast to czym zostały zrobione ma dla mnie czwartorzędne znaczenie.



    edit:
    6 klatek mi się podoba, ale nie ma numerków więc ci nie powiem które bo mi się liczyć nie chciało.
    Ostatnio edytowane przez Rycerz ; 26-04-2016 o 13:53

  4. #14

    Domyślnie

    Spoko. Obrazy nie bedzie
    Jak by sie mozna gniewać na kogoś, kto spędza czas na śledzeniu wpisów zupełnie anonimowych ludzi ?
    Mam dzieci, wiem jak jest
    :P

    A serio, to w dalszej czesci masz zupełna racje.
    Nie ma znaczenia czym zrobione.
    Absolutnie nie ma. Ale jak widac, byc moze, dla fuji to super wyczyn, ze ich aparatem udało sie slub zrobic.
    A to tylko narzędzie. Mozna go wykorzystać dobrze lub "źle". Mozna zrobic "kaszanę" i sie nią zachwycać - chwaląc sie wszedzie lub sfocić fajny materiał. Następnie zapodac foty i klękajcie narody.
    Tez mysle ze w "dziale" było by lepiej. Tak jak napisałeś. Komentarzy byłoby na pewno sporo...no i w koncu byłaby okazja tam zajrzeć

  5. #15
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2016
    Miasto
    stolica imitacji
    Posty
    67

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d90 Zobacz posta
    Mi tez zdjęcia, kadry, obróbka, kontrasty, kolory itd sie nie podobaja. Skwitowałbym krótko - pracuj dalej

    Ale
    to nie ja płace (mam nadzieje ktos płaci) za te fotki. Wiec skoro płacą, to sie podoba. Wiec gratuluje i zazdraszczać moge tylko

    Czyli sprawa gustu.

    Aparat fajny "na oko" czyli za wygląd wysokie ma u mnie noty. Ale płacić tyle kasy za to, zeby efekty końcowe były takie same lub gorsze jak przy taniutkiej puszce....to juz bym nie chciał...
    Chyba ze te foty na auto robione. Wiem, ze ludziska i tak śluby robia, wiec teges
    Wtedy jasne by było, dlaczego ...

    Ale
    fanbojstwo patrzy na napis. A snobizm nakazuje posiadać tylko najnowsze. Moze o to tu chodzi ?
    Całe szczescie nie moja to sprawa mi słoma z butów wyłazi i dobrze mi z tym

    (Jakby nikon z d5100 lustro wywalił. Matryce zostawił. Usprawnił ręczne ostrzenie. Dodał kalibrację i możliwość kupienia org gripa...
    Cene zmienił o jakies 20%...to byłby szok. A tak to kolejne (małe) fuji po prostu mamy na rynku mz.)

    Bo to, ze kazdym aparatem fotki zrobic mozna - to wiadomo od dawna.

    Jako ze sie nie znam, to sie wypowiedziałem bo czasu mam chwilkę

    Ps.
    Zaraz pojawia sie ludzie od Fudżi i zjadą wszystkich podobnych do mnie jak zawsze
    A ju tu widzę żywy reporterski materiał. Z wieloplanami i światłem. Zdaję sobie sprawę, że nie każdemu będzie się on podobał. Z tego co się orientuję jestem jednym z 3 fotografów, które robią reporterkę ślubną na X-Pro2, i jako pierwszy podzieliłem się moją subiektywną opinią (nędznym seo, kryptreklamą, idt.) Czekam na kolejny wątek typu - "czy x-pro2 nadaję się do ślubów", "szybkość działania af w xpro2", "jakość plików z xpro2", itd. Pozdrawiam

  6. #16

    Domyślnie

    Zdjęcia nie są do dupy, moje uwagi dotyczyły stylu w jakim galeria została podana, ba - niektóre zdjęcia są dobre - ale wątek powinien brzmieć - reportaż ślubny a nie "reportaż slubny da sie zrobić XPRO3-XYZ".

    Wszystko wygląda jak pretekst żeby coś zaprezentować, ale wątek powinien polecieć do oceny zdjęć. Dlatego nie chciałem oceniać zdjęć, to tak jak oceniać zadanie do szkoły napisane nie na temat. Od internautów czy też użytkowników forum oczekiwałbym minimalnego pomyślunku zanim coś się napisze i umieszczenia tego w odpowiednim miejscu.
    Ostatnio edytowane przez qbic ; 26-04-2016 o 18:46

  7. #17
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2016
    Miasto
    stolica imitacji
    Posty
    67

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qbic Zobacz posta
    Zdjęcia nie są do dupy, moje uwagi dotyczyły stylu w jakim galeria została podana, ba - niektóre zdjęcia są dobre - ale wątek powinien brzmieć - reportaż ślubny a nie "reportaż slubny da sie zrobić XPRO3-XYZ".

    Wszystko wygląda jak pretekst żeby coś zaprezentować, ale wątek powinien polecieć do oceny zdjęć.
    A widzisz, ja chciałem się podzielić moją opinią o xpro2 (m.in dlaczego zamieniłem z 6D), a zdjęcia są dodatkiem Rozumiem, że dla wielu brzmi jak fanbojstwo, czy wpis sponsorowany.

  8. #18
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pankruk Zobacz posta
    A ju tu widzę żywy reporterski materiał. )
    skromny jesteś
    powtórzę głośno: wybierz 10 najlepszych twoim zdaniem zdjęć i umieść w wątku fotografia okolicznościowa. Wtedy złapiesz się na komentarze dotyczące samych zdjęć. Chyba że nie zalezy ci na ocenie zdjęć, tylko po prostu chciałeś udowodnić, że fuji nadaje się do foto ślubnej

    Witamy na forum

  9. #19

  10. #20

    Domyślnie

    Gdy zdjęcie jest dobre to nie musi się bronić "żyletowatością" - ważniejszy jest odbiór całościowy. Natomiast jeżeli mówimy o samym sprzęcie i jego skuteczności no to co najmniej 2mpix musi mieć fota żeby jako tako ocenić trafienie.

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Poszukuję Fotografa ślubnego
    By Ski in forum Ogłoszenia - praca dla fotografa
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 08-11-2016, 20:29
  2. Jak wybrać fotografa ślubnego
    By Wojtek Marzec in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 261
    Ostatni post / autor: 20-04-2011, 22:21
  3. Biblia ślubnego fotografa
    By McSimus in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 27-09-2010, 07:01
  4. [ Foto-żart ] Koszmarny sen fotografa ślubnego :)
    By fIlek in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 16-01-2008, 15:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •