Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37
  1. #1

    Domyślnie Lowepro Photo Sport 200 AW II

    Witam.
    Mam pytanie odnośnie tytułowego plecaka- czy górna komora jest oddzielona o komory foto, czy po prostu komora foto jest włożona do jednej wielkiej komory plecaka? Z tego co wnioskuję na podstawie filmów i zdjęć, to właśnie w pierwszej wersji tego modelu komory były nieoddzielone, i drobne rzeczy mogły sobie wpaść na sam spód plecaka, pomiędzy wkład foto a ściankę plecaka. Bardzo bym prosił użytkowników wersji "II" o informację, a najlepiej zdjęcie wnętrza plecaka.
    Z góry dziękuję.

  2. #2

    Domyślnie

    Cześć,
    Nie jestem użytkownikiem ww. plecaka, ale miałem okazję obejrzeć w sklepie.
    W tym plecaku nie ma oddzielonej komory górnej od dolnej - jest to jedna przestrzeń, gdzie na dole plecaka jest jakby kieszeń, w którą wkłada się od zewnątrz (z boku) komorę foto.
    Drobne rzeczy mogą wylądować na dnie plecaka.

    Znacznie lepiej, moim zdaniem, jest to rozwiązane w Manfrotto off Road 20l - górna komora oddzielona jest od komory foto "klapą" na zamek blyskawiczny, dzięki czemu możemy te przestrzenie łączyć/dzielić.

    Plecaki mają zbliżoną wielkość.
    Ostatnio edytowane przez klaudi ; 05-04-2016 o 17:58

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez klaudi Zobacz posta
    Cześć,
    Nie jestem użytkownikiem ww. plecaka, ale miałem okazję obejrzeć w sklepie.
    W tym plecaku nie ma oddzielonej komory górnej od dolnej - jest to jedna przestrzeń, gdzie na dole plecaka jest jakby kieszeń, w którą wkłada się od zewnątrz (z boku) komorę foto.
    Drobne rzeczy mogą wylądować na dnie plecaka.

    Znacznie lepiej, moim zdaniem, jest to rozwiązane w Manfrotto off Road 20l - górna komora oddzielona jest od komory foto "klapą" na zamek blyskawiczny, dzięki czemu możemy te przestrzenie łączyć/dzielić.

    Plecaki mają zbliżoną wielkość.
    Czyli jest tak samo, jak w pierwszej wersji... A szkoda. Co do wspomnianego Manfrotto- tak, wiem, że posiada oddzielne komory które w dodatku można połączyć i jest to świetne rozwiązanie. Niestety ten model dyskwalifikuje u mnie jedna sprawa- brak komory na bukłak. Ta komora to jeden z priorytetów, w dodatku na bukłak 2l...

    Oczywiście bardzo dziękuję, utwierdziłeś mnie w domysłach odnośnie Photo Sport. Niestety (bądź stety) wygląda na to, że to jedyny plecak spełniający najwięcej moich wymagań i pozostanie go chyba zakupić pomimo tego powyższego minusa. Chyba, że uda mi się coś znaleźć coś innego w rozsądnej cenie (max 600 zł). Szukam i szukam od wczoraj, i nic nie znajduję...
    Ostatnio edytowane przez nikoniarz ; 05-04-2016 o 19:14

  4. #4

    Domyślnie

    Kupiłem ostatnio w Saturnie na wyprzedaży Cullmann garda sportspack 400.

    Całkiem zgrabny plecaczek. Body D600 z za piętą Sigmą 17-35 i tulipanem wchodzi z boku, od strony pleców otwiera się kieszeń i tam mieszczę jeszcze 50/1.8, 35/2 i 35-70 oraz pilota przewodowego, zapasową baterię i jakieś pierdółki.

    Górna komora otwierana tradycyjnie jest oddzielona od dolnej. Mieści bukłak (ma wyprowadzenie rurki i uchwyt na rurkę na ramieniu), wiatrówkę, portfel, trochę prowiantu. Ewentualnie zamiast bukłaka 6pak piwa.

    Ponadto jest uchwyt na statyw i pokrowiec przeciwdeszczowy.

    Całkiem zgrabny plecaczek na krótkie wyprawy albo szwędanie po mieście. W ostatnią niedzielę przedreptałem z nim 17 km i nie mam zarzutów.

    Trafiłem go za 47e co uważam za super okazję, chociaż w regularnej cenie około 90e też nie byłby złym zakupem.
    Pozdrawiam

    Street

  5. #5

    Domyślnie

    Wygląda ciekawie... Niestety nie mam możliwości by go przymierzyć.

  6. #6

    Domyślnie

    Dobra, jednak zamówiłem Lowepro Photo Sport 200 AW II. Nie miałem dużego wyboru niestety. Trzeba było pójść na pewne kompromisy. Mam nadzieję, że będę równie zadowolony jak z Flipside Sport. Wątku proszę nie zamykać, może ktoś będzie chciał zadać kiedyś jakieś pytania.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarzd3100 Zobacz posta
    Wątku proszę nie zamykać, może ktoś będzie chciał zadać kiedyś jakieś pytania.
    Gratuluję zakupu. Sam przymierzam się do kupna tego plecaka i interesuje mnie głębokość komory wewnątrz. Jak już dojdzie do Ciebie plecak możesz mniej więcej zmierzyć ją. Chciałbym wiedzieć czy zmieści się w środku statyw o wys. 51 cm. Zdumiony jestem że na YT jest tak mało filmików dotyczących tego plecaka a to chyba jedyny który poza systemem nośnym spełniałby moje oczekiwania. Będę wdzięczny za informacje.

  8. #8

    Domyślnie

    Plecak mam od czwartku. Statywu do srodka nie zmiescisz. Na zewnatrz owszem.

  9. #9

    Domyślnie

    Odnośnie mocowania na zewnątrz- kieszeń, w którą można wsadzić statyw jest zbyt mała, by weszły 3 nogi Fotopro MGA-684. Można wsadzić jedną lub dwie, by całość nie opadała, a resztę przytroczyć paskami, coś na wzór tego (wiem, że to poprzednia wersja plecaka, ale w nowej jest identycznie to rozwiązane):


    Jeśli chodzi o zmieszczenie statywu w środku- z wkładem foto nie ma takiej opcji. Po pierwsze- plecak robi się połowę "płytszy", po drugie- z boku komory foto jest bardzo mało miejsca, co najwyżej na monopod. Po wyjęciu komory nie ma najmniejszego problemu ze zmieszczeniem statywu tylko chyba mi ja się to z celem...

  10. #10

    Domyślnie

    Nie mogę edytować więc piszę kolejnego posta- dokładne oględziny pokazują, że komora foto jest zintegrowana z plecakiem. Nie ma możliwości by ją wyjąć. Tego się nie spodziewałem...

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Plecak na rower (Lowepro Photo Sport Sling 100 AW)??
    By emet_b in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 16-02-2014, 14:41
  2. Torba Lowepro Nova Sport 35L AW
    By bright_orange in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-10-2013, 23:13
  3. Lowepro Nova 200 AW vs Lowepro torba Stealth Reporter D400 AW
    By josephebeloki in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 18-05-2013, 17:47
  4. Czy używa ktoś Lowepro Photo Trekker AW II ?
    By pietruh57 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 09-07-2009, 18:47
  5. Kupilem plecak Lowepro Photo Trekker AW II - pomylka?
    By MP in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-04-2005, 21:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •