Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Wielkie dzięki za sensowną odpowiedź

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez korowiow1980 Zobacz posta
    Wielkie dzięki za sensowną odpowiedź
    Smartshooter działa świetnie. http://kuvacode.com - jest długi trial można testować.
    Nikon

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez witus Zobacz posta
    Smartshooter działa świetnie. http://kuvacode.com - jest długi trial można testować.
    Super działa. Dziękuje

Podobne wątki

  1. D5300 i tethering
    By angernature in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-09-2015, 13:13
  2. D700 i Mac OSX - dziwny problem
    By MariuszF in forum Komputery
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-08-2008, 21:13
  3. Kolory MAC - Problem
    By sevenoo in forum Komputery
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 08-08-2008, 09:31
  4. Kolory MAC - Problem
    By sevenoo in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-08-2008, 16:41

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •