Szukaj
Nr. 2 ! Duże i na ścianę.
Dwójka ma niesamowity klimat. Można wiedzieć jakim sprzętem popełnione?
D300 N105mm f2.8 VR Micro, S17-70mm/2.8-4
Fajnie zagrało światło na dwójce.
Dwójka d 7000 + s 70-200 os reszta s 17-50 os.
Bardzo dobre prace. Gratuluje i kupuje wszystkie.
Dwójka ma to coś, czuć moc zimy i wiatru. Dobry kadr, ładnie złapane i obrobione kolory.
możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby
Skontaktuj się z nami