Witam,
Ostatnio przymierzam się do zakupu statywu, jednak nurtuje mnie pytanie czy każdy statyw z każdą głowicą będzie pasował do każdego aparatu? W moim wypadku jest to statyw Triopo C-258 z głowicą KJ-2 i aparat Nikon D5200.
Drugim pytaniem odnośnie flitra polaryzacyjnego jest to czy filtr Marumi DHG Circular PL(D) - 67mm jest dobrym wyborem na pierwszy taki filtr?
Z góry dziękuję,
Pozdrawiam.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami