Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Fujifilm X-100T - sklep w Warszawie

    Siemanko

    Znacie może jakiś sklep stacjonarny w Warszawie gdzie mógłbym zobaczyć i pomacać ten aparat?


  2. #2

    Domyślnie

    proclub na żytniej, to pierwsze co mi przyszło do głowy.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za jadę tam w tygodniu. Zastanawiam się też czy jechać jutro do Stodoły na giełdę. Nigdy tam jeszcze nie byłem ale może by mieli do pomacania ten aparat


  4. #4

    Domyślnie

    Fotoforma ma na stronie x100T i zdaje się, że jak byłem to widziałem na półce.

    Poza tym, jako pomacać, w sensie, jak leży w dłoni, ile waży, jak się prezentuje etc. to równie dobrze może być x100s albo x100.
    Pozdrawiam

    Street

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rambobambo Zobacz posta
    Dzięki za jadę tam w tygodniu. Zastanawiam się też czy jechać jutro do Stodoły na giełdę. Nigdy tam jeszcze nie byłem ale może by mieli do pomacania ten aparat
    Czasy kiedy na giełdzie w Stodole asortyment był porównywalny z nowojorskm B&H minęły wiele lat temu. Obecnie giełda jest tym czymś czym była u zarania swego istnienia, czyli pchlim targiem i to na dodatek skromnym pchlim targiem.
    Więc czy zobaczysz tam X-100T to loteria. Albo zobaczysz albo i nie zobaczysz. Chyba pewniej będzie w którymś z rzeczonych sklepów , tym bardziej , że zanim urządzisz sobie wycieczkę do stolcy to możesz wcześniej wykonać kontrolny telefon.

  6. #6

    Domyślnie

    Widziałem dzisiaj w Fotojokerze w Arkadii, czarny...

Podobne wątki

  1. sklep w Warszawie
    By gompky in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-01-2014, 12:29
  2. Sklep w Warszawie z dużym wyborem plecaków lowepro
    By Borat1979 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 20-03-2013, 17:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •