Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Marlena

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stanseba Zobacz posta
    Helios 44-M4
    a do jakiego body podpięty ten Helios?

    Genialne zdjęcie, też tak chcę!

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zona Zobacz posta
    a do jakiego body podpięty ten Helios?

    Genialne zdjęcie, też tak chcę!
    Dziękuje. Wtedy do D610.

  3. #23

    Domyślnie

    Piękny portret, aż miło popatrzeć

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kartofelinder Zobacz posta
    A ja trochę odmiennie napiszę w sposób nieco bardziej zbalansowany.

    Zdjęcie jest bardzo estetyczne, bo i Marlena jest estetyczna i ciężko to spartolić.

    Poza tym, nie ma w tej fotografii absolutnie niczego, co by skłaniało mnie do tego aby pamiętać o nim dłużej niż kilka sekund. Ot, kolejna ładna dziewczyna w rozmytych krzaczorach, która z natchnieniem dłubie sobie we włosach.

    Mimo niezaprzeczalnej urody Marleny, zachęcałbym do większej kreatywności, bo gdyby każde takie zdjęcie powiesić na ścianie, całokształt monotonności mógłby zabić.

    Pozdro
    Mam podobnie mimo, że samemu zdjęciu nic nie można zarzucić.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. [ Portret ] 2 x Marlena :)
    By mariuszmilkowski in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 07-01-2013, 18:46
  2. [ Portret ] Marlena
    By fotodemon in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 25-09-2012, 19:38
  3. [ Glamour/Beauty ] Marlena
    By fabick in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-09-2012, 08:09
  4. [ Portret ] Marlena
    By barracuda in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-05-2012, 19:28
  5. [ Glamour/Beauty ] Marlena
    By Phoenix in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 06-11-2007, 16:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •