
Zamieszczone przez
Kartofelinder
A ja trochę odmiennie napiszę w sposób nieco bardziej zbalansowany.
Zdjęcie jest bardzo estetyczne, bo i Marlena jest estetyczna i ciężko to spartolić.
Poza tym, nie ma w tej fotografii absolutnie niczego, co by skłaniało mnie do tego aby pamiętać o nim dłużej niż kilka sekund. Ot, kolejna ładna dziewczyna w rozmytych krzaczorach, która z natchnieniem dłubie sobie we włosach.
Mimo niezaprzeczalnej urody Marleny, zachęcałbym do większej kreatywności, bo gdyby każde takie zdjęcie powiesić na ścianie, całokształt monotonności mógłby zabić.
Pozdro
Skontaktuj się z nami