Witam wszystkich serdecznie.... głupie pytanie....zainstalowałem Nik na Windows 10, ale nie mogę go odpalić na moim kompie... nie mogę znaleźć pliku exe.... czy ktoś może mi pomóc ? pozdr i czekam na wieści..... podpowiem, że już szukałem![]()
Szukaj
Witam wszystkich serdecznie.... głupie pytanie....zainstalowałem Nik na Windows 10, ale nie mogę go odpalić na moim kompie... nie mogę znaleźć pliku exe.... czy ktoś może mi pomóc ? pozdr i czekam na wieści..... podpowiem, że już szukałem![]()
Skontaktuj się z nami